• Geisha bruine dames top | Model vooraanzicht
  • Geisha bruine dames top | Model vooraanzicht
  • Geisha bruine dames top | Vooraanzicht
  • Geisha bruine dames top | Achteraanzicht
  • Geisha bruine dames top | Model
  • Geisha bruine dames top | Model
  • Geisha bruine dames top | Model
  • Geisha bruine dames top | Model vooraanzicht
  • Geisha bruine dames top | Model vooraanzicht
  • Geisha bruine dames top | Vooraanzicht
  • Geisha bruine dames top | Achteraanzicht
  • Geisha bruine dames top | Model
  • Geisha bruine dames top | Model
  • Geisha bruine dames top | Model
Geisha
69,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha bruine dames top

Deze prachtige Geisha top is een veelzijdige toevoeging aan je garderobe. De regular fit pasvorm zorgt voor een comfortabele en ongecompliceerde uitstraling, ideaal voor dagelijks gebruik. De subtiele glans in de 775 Brown kleur geeft een elegante twist aan het casual ontwerp, en de lange mouwen maken het een uitstekende keuze voor zowel de koudere maanden als voor overgangsseizoenen. De ronde halslijn en de knoopsluiting aan de achterkant bieden een klassieke afwerking die bijdraagt aan de veelzijdigheid van de top. De Geisha top is perfect te combineren met een spijkerbroek voor een ontspannen look of met een nette rok om je outfit net dat beetje extra te geven. De stijlvolle details, zoals de iets uitlopende mouwuiteinden, voegen een speelse touch toe zonder dat het de algehele eenvoud verliest. Of je nu een middagje gaat winkelen of een informele meeting hebt, deze top biedt je comfort en stijl in één. Een tijdloos item dat je steeds weer uit de kast zult pakken.

Merk Geisha
Bestelcode 10320931
Fabrikantcode

top met grafische print 62664 20

Fabrikant kleur 775 brown
Kleur bruin
Materiaal 46% rayon, 46% viscose, 8% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Tops
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Glans
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat XS 8720833599077
Maat S 8720833579451
Maat M 8720833599084
Maat L 8720833599091
Maat XL 8720833599107
Maat XXL 8720833599114
Maat XXXL 8720833599121
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Fluresk
  • Cars
  • Vila
  • Freequent
  • Lady Day
  • EsQualo
  • Object
  • Donders
  • Ydence
  • FOS Amsterdam
  • Zusss
  • Jacqueline de Yong
  • Red Button
  • Geisha
  • Lofty Manner
  • Refined Department
  • NED
  • Noisy may
  • Hypedrop
  • Mac
  • Ann&You
  • Only
  • C&S The Label
  • LolaLiza
  • TQ Amsterdam
  • Nukus
  • Garcia
  • Superdry
  • Zoso
  • Vero Moda
  • Rino & Pelle
  • Harper & Yve
  • Studio Amaya
  • Calvin Klein
  • Pieces
  • Tommy Jeans
  • SisterS point
loader