• Geisha ecru dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha ecru dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha ecru dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha ecru dames blouse | Close up
  • Geisha ecru dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha ecru dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha ecru dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha ecru dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha ecru dames blouse | Close up
  • Geisha ecru dames blouse | Kleurstaal
Geisha
79,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha ecru dames blouse

Deze Geisha damesblouse is een stijlvolle keuze voor de wintermaanden. Met zijn glanzende patroon in warme tinten van paars en rood, zorgt deze blouse voor een speelse en levendige uitstraling. De blouse is ontworpen met een puntkraag en een knoopsluiting, wat een klassiek en elegant gevoel geeft. Dankzij de lange mouwen en de regular pasvorm, biedt het een comfortabele en flatterende fit voor alle gelegenheden. Gemaakt van 100% viscose, is deze blouse niet alleen zacht op de huid, maar ook heerlijk licht om te dragen, waardoor je je de hele dag comfortabel voelt. Het veelzijdige ontwerp maakt het een gemakkelijke match met zowel een casual jeans voor een ontspannen dagje uit, als met een nette rok voor een verfijnde look bij speciale gelegenheden. Of je nu naar een gezellige familiebrunch gaat of een zakelijke bijeenkomst hebt, deze Geisha blouse voegt moeiteloos een vleugje elegantie toe aan je outfit.

Merk Geisha
Bestelcode 15107993
Fabrikantcode

satijnlook blouse met kleurrijk dessin 63881 70

Fabrikant kleur ECRU/PORT/PURPLE
Kleur ecru
Materiaal 100% viscose
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Glans
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833640571
Maat S 8720833623321
Maat M 8720833640588
Maat L 8720833640595
Maat XL 8720833640601
Maat XXL 8720833640618
Maat XXXL 8720833640625
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • SisterS point
  • Zoso
  • Noisy may
  • Only
  • Lady Day
  • Mac
  • Jacqueline de Yong
  • Superdry
  • TQ Amsterdam
  • Vila
  • Ann&You
  • Fluresk
  • Object
  • Rino & Pelle
  • Ydence
  • Freequent
  • C&S The Label
  • Donders
  • Garcia
  • Studio Amaya
  • LolaLiza
  • Hypedrop
  • Pieces
  • NED
  • Lofty Manner
  • Calvin Klein
  • Refined Department
  • EsQualo
  • FOS Amsterdam
  • Zusss
  • Harper & Yve
  • Nukus
  • Cars
  • Geisha
  • Vero Moda
  • Red Button
  • Tommy Jeans
loader