• Geisha blauwe dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
  • Geisha blauwe dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha blauwe dames blouse | Model
  • Geisha blauwe dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
  • Geisha blauwe dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Kleurstaal
  • Geisha blauwe dames blouse | Model
Geisha
69,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha blauwe dames blouse

Deze Geisha damesblouse is een stijlvolle keuze die jouw wintergarderobe perfect aanvult. Met zijn klassieke streeppatroon en veelzijdige lichtblauwe kleur creëer je moeiteloos een verfijnde look. De regular fit pasvorm zorgt voor een comfortabele draping zonder in te boeten aan stijl. De elegante shawlkraag met blinde knoopsluiting voegt een subtiele flair toe, ideaal voor zowel casual als formele settings. Dankzij de lange mouwen en de normale lengte is deze blouse ideaal voor het koelere winterseizoen. Combineer deze veelzijdige blouse met een nette broek voor een zakelijke look, of draag hem ontspannen met een jeans voor een meer casual uitstraling. Of je nu naar kantoor gaat, een etentje hebt of een dagje uit, dit kledingstuk biedt altijd de juiste balans tussen elegantie en comfort.

Merk Geisha
Bestelcode 15107981
Fabrikantcode

blouse met strikhals en klassieke streep 63915 20

Fabrikant kleur MINAREL BLUE/BROWN
Kleur blauw
Materiaal 73% viscose, 16% nylon, 11% polyester
Hals Shawlkraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Streep
Sluiting Blinde knoopsluiting
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833631807
Maat S 8720833622157
Maat M 8720833631814
Maat L 8720833631821
Maat XL 8720833631838
Maat XXL 8720833631845
Maat XXXL 8720833631852
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Harper & Yve
  • Superdry
  • SisterS point
  • Zusss
  • Refined Department
  • NED
  • Jacqueline de Yong
  • Vero Moda
  • Studio Amaya
  • Geisha
  • Lofty Manner
  • Object
  • Zoso
  • Fluresk
  • Lady Day
  • C&S The Label
  • Nukus
  • Ydence
  • Rino & Pelle
  • Calvin Klein
  • Red Button
  • EsQualo
  • LolaLiza
  • FOS Amsterdam
  • Garcia
  • Cars
  • Pieces
  • Ann&You
  • Noisy may
  • TQ Amsterdam
  • Mac
  • Vila
  • Only
  • Donders
  • Hypedrop
  • Tommy Jeans
  • Freequent
loader