• Geisha blauwe dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Unique Selling Point
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
  • Geisha blauwe dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Model
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
  • Geisha blauwe dames blouse | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Unique Selling Point
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
  • Geisha blauwe dames blouse | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Achteraanzicht
  • Geisha blauwe dames blouse | Model
  • Geisha blauwe dames blouse | Close up
Geisha
79,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha blauwe dames blouse

Deze damesblouse van Geisha straalt casual elegantie uit met een gedurfd animal patroon in bruine, blauwe en witte tinten. Het materiaal, een mix van 86% viscose en 14% polyamide, zorgt voor een zachte en soepele stof die prettig aanvoelt op de huid. De blouse heeft een regular fit, lange mouwen en een puntkraag die samen voor een tijdloos ontwerp zorgen. De nauwkeurig geplooide manchetten voegen een subtiel detail toe dat bijdraagt aan de verfijnde uitstraling. Met een knoopsluiting en een normale lengte past deze blouse moeiteloos bij verschillende stijlen. Of je nu een dag op kantoor hebt of een informele lunch, deze blouse is een veelzijdige keuze. Draag het met een strakke jeans of een elegante pantalon om de look af te maken. Ideaal voor de herfst, biedt deze blouse stijl en comfort, en vult je garderobe aan met een frisse, seizoensgebonden touch.

Merk Geisha
Bestelcode 15108161
Fabrikantcode

blouse met animal dessin 63713 20

Fabrikant kleur Navy/Brown
Kleur blauw
Materiaal 86% viscose, 14% polyamide
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Animal
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833593563
Maat S 8720833593495
Maat M 8720833593570
Maat L 8720833593587
Maat XL 8720833593594
Maat XXL 8720833593600
Maat XXXL 8720833593617
  • G 19-10-20265 / 5was zeer snel bezorgd en netjes verpakt
  • Bianca 03-10-20265 / 5Mooie blouse van Geisha. Heerlijk om te dragen. Mooie pasvorm.
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Noisy may
  • Red Button
  • Cars
  • Geisha
  • EsQualo
  • Freequent
  • C&S The Label
  • Ydence
  • Garcia
  • Zusss
  • Harper & Yve
  • Studio Amaya
  • Lofty Manner
  • Fluresk
  • Vila
  • Mac
  • Jacqueline de Yong
  • LolaLiza
  • Nukus
  • Tommy Jeans
  • Rino & Pelle
  • Superdry
  • Lady Day
  • Object
  • TQ Amsterdam
  • Donders
  • SisterS point
  • Hypedrop
  • Vero Moda
  • NED
  • Only
  • Calvin Klein
  • Zoso
  • FOS Amsterdam
  • Ann&You
  • Pieces
  • Refined Department
loader