• Geisha blauwe dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames t-shirt | Close up
  • Geisha blauwe dames t-shirt | Close up
  • Geisha blauwe dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Geisha blauwe dames t-shirt | Zijaanzicht
  • Geisha blauwe dames t-shirt | Model vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames t-shirt | Close up
  • Geisha blauwe dames t-shirt | Close up
  • Geisha blauwe dames t-shirt | Vooraanzicht
  • Geisha blauwe dames t-shirt | Achteraanzicht
  • Geisha blauwe dames t-shirt | Zijaanzicht
Geisha
59,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Geisha blauwe dames t-shirt

Dit elegante blauwe T-shirt van Geisha is een fijne toevoeging aan je wintergarderobe. Het T-shirt heeft een casual stijl, maar straalt tegelijkertijd verfijning uit met zijn subtiele glans. Dankzij de high neck en de kapmouw creëer je eenvoudig een moderne look die goed past bij verschillende stijlen. Gemaakt van 100% polyester, biedt dit T-shirt een comfortabele fit die de hele dag prettig aanvoelt. Dit regular fit T-shirt van Geisha is perfect voor elke casual gelegenheid, maar het kan ook gemakkelijk gedragen worden naar een etentje of een informele bijeenkomst. De rijke blauwe kleur voegt een vleugje luxe toe aan je outfit, terwijl de normale lengte en de hoogwaardige stof voor een aangename pasvorm zorgen. Je kunt dit veelzijdige T-shirt moeiteloos combineren met een jeans voor een relaxte dag, of met een nette pantalon voor een meer stijlvolle uitstraling.

Merk Geisha
Bestelcode 15107982
Fabrikantcode

top met satijnlook en aangeknipte mouwen 63943 20

Fabrikant kleur BLUE
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep T-shirts
Pasvorm Regular
Patroon Glans
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Kap mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8720833642056
Maat S 8720833639858
Maat M 8720833642063
Maat L 8720833642070
Maat XL 8720833642087
Maat XXL 8720833642094
Maat XXXL 8720833642100
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Studio Amaya
  • Superdry
  • FOS Amsterdam
  • Refined Department
  • Mac
  • Hypedrop
  • Noisy may
  • Cars
  • Pieces
  • Ann&You
  • Red Button
  • Nukus
  • Ydence
  • Freequent
  • Object
  • SisterS point
  • Vila
  • Tommy Jeans
  • Garcia
  • Rino & Pelle
  • Fluresk
  • EsQualo
  • C&S The Label
  • TQ Amsterdam
  • Harper & Yve
  • Lofty Manner
  • Lady Day
  • Zusss
  • Calvin Klein
  • Only
  • Donders
  • Jacqueline de Yong
  • NED
  • Geisha
  • Vero Moda
  • LolaLiza
  • Zoso
loader