Red button
      59,99
      Maat kiezen
      Maat kiezen
      • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
      • 21 dagen bedenktijd
      • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
      • Spaar 4% korting bij elke aankoop

      Red Button bordeaux dames trui

      De Red Button burgundy trui is een prachtige toevoeging aan jouw wintergarderobe. Deze regular fit trui, met een knusse ronde hals, belooft comfort en stijl gedurende de koude maanden. De structuur van het breiwerk zorgt voor een subtiel maar opvallend detail, waardoor de trui tot leven komt in elke outfit. Deze trui is vervaardigd van een hoogwaardige mix van 68% polyamide en 32% acryl, wat zorgt voor een warme en duurzame draagervaring die ideaal is voor de winterse dagen. De diepe burgundy kleur maakt deze trui van Red Button een veelzijdige optie die makkelijk te combineren is met casual jeans voor een ontspannen weekendstijl of met een elegante rok voor een meer formele gelegenheid. De lange mouwen en de normale lengte bieden zowel comfort als een tijdloze uitstraling, waardoor het een perfecte keuze is voor diverse situaties. Of je nu een dag op kantoor doorbrengt of lekker thuis ontspant, deze trui voegt een vleugje verfijning en warmte toe aan jouw outfit.

      Merk Red button
      Bestelcode 20310169
      Fabrikantcode

      sweet fuzzy srb5117

      Fabrikant kleur burgundy
      Kleur bordeaux
      Materiaal 68% polyamide, 32% acryl
      Hals Ronde hals
      Productgroep Truien
      Pasvorm Regular
      Patroon Structuur
      Lengte Normaal
      Mouwlengte Lange mouw
      Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
      Maat XS 8721471908641
      Maat S 8721471908658
      Maat M 8721471908665
      Maat L 8721471908672
      Maat XL 8721471908689
      Maat XXL 8721471908696
        winkel online
      Maat XS
      Maat S
      Maat M
      Maat L
      Maat XL
      Maat XXL
      • Red Button
      • SisterS point
      • Zusss
      • Only
      • Vila
      • Ann&You
      • Geisha
      • Pieces
      • Noisy may
      • Harper & Yve
      • TQ Amsterdam
      • Ydence
      • Nukus
      • Refined Department
      • Tommy Jeans
      • LolaLiza
      • Lady Day
      • EsQualo
      • Freequent
      • Hypedrop
      • Cars
      • Object
      • Studio Amaya
      • Donders
      • Rino & Pelle
      • FOS Amsterdam
      • Jacqueline de Yong
      • Fluresk
      • Calvin Klein
      • Zoso
      • C&S The Label
      • Garcia
      • Vero Moda
      • Mac
      • Lofty Manner
      • NED
      • Superdry
      loader