• Jacqueline de Yong camel dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Close up
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong camel dames trui | Close up
Jacqueline de yong
39,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong camel dames trui

Deze stijlvolle trui van Jacqueline de Yong is een subtiele toevoeging aan je wintergarderobe. Het opvallende stippenpatroon, met kleuren zoals diep rood en warm beige, zorgt voor een speelse en unieke uitstraling. Gemaakt met een regular fit, biedt de trui een comfortabele pasvorm die niet alleen warmte, maar ook stijl geeft tijdens koude dagen. De ronde halslijn en de lange mouwen maken het een veelzijdig kledingstuk voor diverse gelegenheden. De trui is perfect te combineren met een casual jeans voor een ontspannen dag thuis of een gezellige avond met vrienden. Zijn klassieke ontwerp past moeiteloos bij zowel informele als semi-formele settings. Of je nu een dagje de stad ingaat of een weekendje weg plant, deze trui houdt je comfortabel en stijlvol. De knitwear stijl maakt het een tijdloze keuze die jarenlang mee kan gaan in je garderobe.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20021722
Fabrikantcode

jdydottie l/s o-neck dot pullover k 15383105

Fabrikant kleur Bison/RUM RAISIN
Kleur camel
Materiaal 33% gerecycled polyester, 29% acryl, 26% polyester, 9% wol, 3% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Zakken Geen
Patroon Stippen
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715948576665
Maat S 5715910287421
Maat M 5715910287438
Maat L 5715948576672
Maat XL 5715948576719
Maat XXL 5715948576702
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • C&S The Label
  • EsQualo
  • Calvin Klein
  • Vila
  • Ydence
  • Donders
  • Pieces
  • Freequent
  • LolaLiza
  • Cars
  • SisterS point
  • Garcia
  • Zusss
  • Nukus
  • Fluresk
  • Red Button
  • Studio Amaya
  • Lady Day
  • Rino & Pelle
  • NED
  • Noisy may
  • Ann&You
  • Object
  • Jacqueline de Yong
  • Only
  • Geisha
  • Harper & Yve
  • Tommy Jeans
  • Mac
  • Vero Moda
  • TQ Amsterdam
  • FOS Amsterdam
  • Zoso
  • Refined Department
  • Hypedrop
  • Superdry
  • Lofty Manner
loader