• Ydence groene dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence groene dames jas | Model vooraanzicht
  • Ydence groene dames jas | Model achteraanzicht
  • Ydence groene dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence groene dames jas | Vooraanzicht
  • Ydence groene dames jas | Achteraanzicht
  • Ydence groene dames jas | Model
  • Ydence groene dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence groene dames jas | Model vooraanzicht
  • Ydence groene dames jas | Model achteraanzicht
  • Ydence groene dames jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Ydence groene dames jas | Vooraanzicht
  • Ydence groene dames jas | Achteraanzicht
  • Ydence groene dames jas | Model
Ydence
89,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence groene dames jas

Deze stijlvolle jas van Ydence is een verfijnde keuze voor je wintergarderobe. Met zijn regular fit en lange mouwen biedt de jas zowel comfort als een modern silhouet. Gemaakt van een duurzame mix van 55% polyester en 45% PU, straalt deze imitatie leren jas een subtiele glans uit. De donker groene kleur voegt een uniek en eigentijds element toe, ideaal voor casual winterse dagen. De jas beschikt over praktische steekzakken en een stevige ritssluiting. De puntkraag voegt een vleugje elegantie toe aan het geheel. Combineer deze jas met een jeans voor een nonchalante look, of draag hem over een elegante jurk wanneer je op weg bent naar een diner. Dankzij zijn veelzijdige stijl en functionaliteit past deze Ydence jas perfect bij diverse gelegenheden. Of je nu een ontspannen wandeling maakt of een informele bijeenkomst bijwoont, je hebt een comfortabele en stijlvolle keuze. Meer informatie: De totale lengte is 56 cm bij maat S.

Merk Ydence
Bestelcode 30011006
Fabrikantcode

jacket kara cw2621

Fabrikant kleur 050 DARK OLIVE
Kleur groen
Materiaal 55% polyester, 45% pu
Hals Punt kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Patroon Imitatieleer
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Niet in de drogerNiet strijkenNiet wassen
Maat XS 6154145164111
Maat S 6154145164128
Maat M 6154145165132
Maat L 6154145165156
Maat XL 6154145165194
Maat XXL 6154145166108
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Tommy Jeans
  • Mac
  • Cars
  • FOS Amsterdam
  • Hypedrop
  • Jacqueline de Yong
  • Rino & Pelle
  • Lady Day
  • C&S The Label
  • Vero Moda
  • Superdry
  • Garcia
  • Nukus
  • Only
  • Refined Department
  • Freequent
  • Geisha
  • Harper & Yve
  • Zoso
  • Lofty Manner
  • Studio Amaya
  • Noisy may
  • Ann&You
  • SisterS point
  • Red Button
  • Pieces
  • TQ Amsterdam
  • EsQualo
  • Zusss
  • NED
  • LolaLiza
  • Ydence
  • Donders
  • Fluresk
  • Calvin Klein
  • Vila
  • Object
loader