• Ydence bruine dames broek | Model zijaanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Zijaanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model zijaanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Zijaanzicht
  • Ydence bruine dames broek | Model achteraanzicht
Ydence
69,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bruine dames broek

Deze bruine wide leg broek van Ydence is een stijlvolle toevoeging aan je wintergarderobe. De broek is vervaardigd van 100% PU, wat het een eigentijdse uitstraling geeft met een verleidelijke imitatieleerlook. De regular waist zorgt voor een comfortabele fit, en de handige steekzakken bieden zowel praktische als esthetische voordelen. De knoop- en ritssluiting aan de voorkant voegt een klassieke touch toe aan het moderne ontwerp. Met zijn lange lengte en casual stijl is deze broek ideaal voor verschillende settings, van een dagje uit in de stad tot een informele werkdag. Dankzij de unieke glans en het subtiele patroon is deze Ydence broek een echte eye-catcher. Combineer het met een basic top voor een minimalistische look of voeg wat kleur toe met een opvallende blouse. Of je je look nu afmaakt met hakken of sneakers, deze broek levert gegarandeerd comfort en stijl. Het is de perfecte keuze voor dames die op zoek zijn naar een veelzijdige aanvulling voor hun kledingkast met een moderne twist.

Merk Ydence
Bestelcode 45106867
Fabrikantcode

pants annemone tall cw2626

Fabrikant kleur 030 RED BROWN
Kleur bruin
Materiaal 100% pu
Productgroep Broeken
Pasvorm Wide leg
Zakken Steekzakken
Patroon Imitatieleer
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Lang
Taille Regular waist
Niet blekenNiet in de drogerNiet strijkenNiet wassen
Maat XS 6154145199168
Maat S 6154145210214
Maat M 6154145211242
Maat L 6154145211273
Maat XL 6154145211297
Maat XXL 6154145212218
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL

Laatst bekeken

  • Calvin Klein
  • Rino & Pelle
  • C&S The Label
  • Cars
  • EsQualo
  • Red Button
  • Studio Amaya
  • Fluresk
  • Tommy Jeans
  • Harper & Yve
  • Lofty Manner
  • TQ Amsterdam
  • Freequent
  • Pieces
  • Jacqueline de Yong
  • Ann&You
  • Geisha
  • Nukus
  • Zoso
  • Object
  • Garcia
  • Lady Day
  • Ydence
  • Vero Moda
  • Donders
  • Zusss
  • Noisy may
  • Refined Department
  • FOS Amsterdam
  • Superdry
  • NED
  • Mac
  • SisterS point
  • LolaLiza
  • Vila
  • Hypedrop
  • Only
loader