• Ydence groene dames broek | Model vooraanzicht
  • Ydence groene dames broek | Model achteraanzicht
  • Ydence groene dames broek | Model
  • Ydence groene dames broek | Vooraanzicht
  • Ydence groene dames broek | Achteraanzicht
  • Ydence groene dames broek | Close up
  • Ydence groene dames broek | Model vooraanzicht
  • Ydence groene dames broek | Model achteraanzicht
  • Ydence groene dames broek | Model
  • Ydence groene dames broek | Vooraanzicht
  • Ydence groene dames broek | Achteraanzicht
  • Ydence groene dames broek | Close up
Ydence
69,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence groene dames broek

De Ydence ballonbroek in de stijlvolle kleur olive is een eigentijdse keuze voor elke casual garderobe. Het gestreepte patroon voegt een subtiele flair toe, terwijl de lange lengte en regular waist voor comfort en elegantie zorgen. De broek heeft een knoop- en ritssluiting en is voorzien van handige steekzakken voor extra praktisch gemak. Gemaakt van 95% katoen en 5% elastan, biedt dit kledingstuk draaggemak en flexibiliteit, passend bij de moderne vrouw. Deze broek is ideaal voor zowel alledaagse activiteiten als meer ontspannen gelegenheden. Of je nu een dagje de stad in gaat of een informele bijeenkomst bijwoont, de ballonvorm past perfect bij verschillende stijlen en maakt je look af met een modieuze twist. Combineer met een eenvoudige blouse of een oversized trui voor een nonchalante uitstraling die indruk maakt. Dankzij het gemak en de stijl van de Ydence ballonbroek word jij moeiteloos het middelpunt van elke gelegenheid.

Merk Ydence
Bestelcode 45106862
Fabrikantcode

pants jojo tall ws2687

Fabrikant kleur 044 OLIVE
Kleur groen
Materiaal 95% katoen, 5% elastan
Productgroep Broeken
Pasvorm Ballon
Zakken Steekzakken
Patroon Streep
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Lang
Taille Regular waist
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de droger
Maat XS 6154145817826
Maat S 6154145817871
Maat M 6154145817888
Maat L 6154145818892
Maat XL 6154145819820
Maat XXL 6154145820826
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Mac
  • Rino & Pelle
  • TQ Amsterdam
  • Noisy may
  • Refined Department
  • Lady Day
  • Studio Amaya
  • Geisha
  • EsQualo
  • FOS Amsterdam
  • Freequent
  • Object
  • Donders
  • Pieces
  • Jacqueline de Yong
  • Superdry
  • NED
  • Zoso
  • Garcia
  • Nukus
  • SisterS point
  • Calvin Klein
  • Tommy Jeans
  • Harper & Yve
  • C&S The Label
  • Vila
  • Zusss
  • Red Button
  • Cars
  • Ann&You
  • Vero Moda
  • Fluresk
  • LolaLiza
  • Only
  • Ydence
  • Lofty Manner
  • Hypedrop
loader