• Ydence bordeaux dames top | Vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames top | Achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames top | Close up
  • Ydence bordeaux dames top | Vooraanzicht
  • Ydence bordeaux dames top | Achteraanzicht
  • Ydence bordeaux dames top | Close up
Ydence
49,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bordeaux dames top

De Ydence top in de kleur 147 BURGUNDY is een elegante toevoeging aan je wintergarderobe. Met een subtiele V-hals en verfijnde kantaccenten in het ontwerp, biedt deze top een stijlvolle, vrouwelijke uitstraling. De slim fit pasvorm past zich mooi aan je lichaam aan, terwijl de spaghettibandjes een luchtige, moderne look geven. Gemaakt van 100% polyester, voelt de stof licht en zacht aan op je huid, perfect voor allerlei gelegenheden. Het kanten patroon en de bourgondische kleur maken deze Ydence top een ideale keuze voor zowel casual als meer formele settings. Of je nu een avondje uit gaat of een dag op het werk doorbrengt, deze top kan gemakkelijk gecombineerd worden met zowel een chique rok als een comfortabele jeans. Het veelzijdige karakter van deze top zorgt ervoor dat je in stijl voor de dag komt, ongeacht de situatie. Laat de subtiele details voor zich spreken en geef je outfit een elegante touch.

Merk Ydence
Bestelcode 10320946
Fabrikantcode

top camille ws2635

Fabrikant kleur 147 BURGUNDY
Kleur bordeaux
Materiaal 100% polyester
Hals V-hals
Productgroep Tops
Pasvorm Slim Fit
Patroon Kant
Lengte Normaal
Mouwlengte Spaghettibandjes
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de droger
Maat XS 6154145454472
Maat S 6154145455486
Maat M 6154145456407
Maat L 6154145456445
Maat XL 6154145457404
Maat XXL 6154145458494
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Only
  • FOS Amsterdam
  • Object
  • Vila
  • Hypedrop
  • Mac
  • Red Button
  • Tommy Jeans
  • Rino & Pelle
  • Noisy may
  • C&S The Label
  • Donders
  • LolaLiza
  • Jacqueline de Yong
  • Freequent
  • Garcia
  • Zusss
  • Vero Moda
  • Lofty Manner
  • Ydence
  • Cars
  • Geisha
  • Superdry
  • Pieces
  • Refined Department
  • SisterS point
  • Nukus
  • Lady Day
  • Ann&You
  • Calvin Klein
  • Zoso
  • Harper & Yve
  • Studio Amaya
  • Fluresk
  • EsQualo
  • NED
  • TQ Amsterdam
loader