• Jacqueline de Yong ecru dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Close up
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Model
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Close up
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Model
Jacqueline de yong
34,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong ecru dames trui

Deze elegante trui van Jacqueline de Yong geeft je wintergarderobe een subtiele upgrade. Het gebreide materiaal in een zachte cremetint straalt warmte en comfort uit, perfect voor de koudere dagen. De V-hals is voorzien van een verfijnde kanten afwerking, wat een delicate touch toevoegt aan het alledaagse ontwerp. De regular fit zorgt ervoor dat de trui fijn valt, zonder aan stijl in te boeten. Ideaal voor zowel casual als meer formele gelegenheden, afhankelijk van hoe je hem combineert. Met lange mouwen en een normale lengte biedt deze trui zowel stijl als eenvoud. De trui heeft een casual flair waardoor hij makkelijk te combineren is met een spijkerbroek voor een informele, maar stijlvolle look. Tegelijkertijd kan hij gecombineerd worden met een nette rok voor een meer geklede uitstraling. Of je nu een dag op kantoor hebt of een ontspannen weekendje, deze Jacqueline de Yong trui past zich moeiteloos aan jouw outfit en gelegenheid aan.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20021710
Fabrikantcode

jdymary l/s lace pullover knt 15190744

Fabrikant kleur Oatmeal/W. LACE
Kleur ecru
Materiaal 97% polyester, 3% elastan
Hals V-hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Kant
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Kledingoptie Reversible
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715948578249
Maat S 5715910287681
Maat M 5715910287698
Maat L 5715948578232
Maat XL 5715948578294
Maat XXL 5715948578300
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Fluresk
  • Zoso
  • LolaLiza
  • Tommy Jeans
  • Freequent
  • Mac
  • Red Button
  • Garcia
  • NED
  • Superdry
  • Hypedrop
  • Ann&You
  • FOS Amsterdam
  • C&S The Label
  • Calvin Klein
  • Pieces
  • Donders
  • Lady Day
  • Nukus
  • Refined Department
  • Lofty Manner
  • Harper & Yve
  • Vila
  • Ydence
  • Rino & Pelle
  • EsQualo
  • SisterS point
  • Studio Amaya
  • Jacqueline de Yong
  • Zusss
  • Cars
  • Only
  • Noisy may
  • Object
  • TQ Amsterdam
  • Geisha
  • Vero Moda
loader