• Jacqueline de Yong ecru dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Close up
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong ecru dames trui | Close up
Jacqueline de yong
36,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong ecru dames trui

Deze casual trui van Jacqueline de Yong, uitgevoerd in de zachte kleur Cloud Dancer/Melange, is een veelzijdige aanvulling op je wintergarderobe. De regular fit en de ronde hals geven de trui een comfortabele en toegankelijke stijl, geschikt voor diverse gelegenheden. De lange mouwen en normale lengte bieden een tijdloze look die moeiteloos te combineren is met je favoriete jeans of rok. Het zachte materiaal en de subtiele melange afwerking maken deze Jacqueline de Yong trui perfect voor zowel een ontspannen dag thuis als een informele bijeenkomst. De geribde boorden voegen een verfijnde touch toe, terwijl de eenvoudige uitstraling ervoor zorgt dat de trui altijd in de mode is. Of je nu lekker binnen blijft in de koude maanden of een ontspannen wandeling maakt, deze trui zorgt voor een stijlvolle en comfortabele keuze.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20022553
Fabrikantcode

jdymimi l/s boat neck pullover knt 15384763

Fabrikant kleur Cloud Dancer/MELANGE
Kleur ecru
Materiaal 24% polyester, 75% acryl, 1% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715951295799
Maat S 5715951295782
Maat M 5715912390891
Maat L 5715951295805
Maat XL 5715951295843
Maat XXL 5715951295836
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Pieces
  • Only
  • Lofty Manner
  • Refined Department
  • EsQualo
  • Lady Day
  • C&S The Label
  • Cars
  • Harper & Yve
  • Mac
  • Calvin Klein
  • Garcia
  • Nukus
  • Rino & Pelle
  • Ydence
  • Zusss
  • Zoso
  • Donders
  • Freequent
  • Object
  • Superdry
  • Tommy Jeans
  • Hypedrop
  • FOS Amsterdam
  • TQ Amsterdam
  • LolaLiza
  • Vila
  • Studio Amaya
  • Noisy may
  • SisterS point
  • Ann&You
  • Geisha
  • Jacqueline de Yong
  • Red Button
  • NED
  • Vero Moda
  • Fluresk
loader