• LolaLiza witte dames trui | Sfeerbeeld, In situatie
  • LolaLiza witte dames trui | Model vooraanzicht
  • LolaLiza witte dames trui | Model
  • LolaLiza witte dames trui | Close up
  • LolaLiza witte dames trui | Unique Selling Point
  • LolaLiza witte dames trui | Sfeerbeeld, In situatie
  • LolaLiza witte dames trui | Model vooraanzicht
  • LolaLiza witte dames trui | Model
  • LolaLiza witte dames trui | Close up
  • LolaLiza witte dames trui | Unique Selling Point
Lolaliza
55,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

LolaLiza witte dames trui

Deze damestrui van LolaLiza in de kleur Vanilla White is een comfortabele en stijlvolle keuze voor het winterseizoen. Het ontwerp valt op door de ronde hals en subtiele plooien die een speelse touch geven. Gemaakt van hoogwaardig breiwerk, biedt de trui een regular fit die met verschillende outfits te combineren is. De lange mouwen maken het een perfecte keuze voor koude dagen of gezellige avonden binnen. Door de zachte kleur past de trui goed bij zowel casual als smart casual looks. Je kunt hem gemakkelijk combineren met een chique rok voor een stijlvolle uitstraling, of draag hem met een comfortabele jeans voor een relaxte dag uit. De klassieke eenvoud van deze LolaLiza trui maakt het een veelzijdig kledingstuk dat niet mag ontbreken in je garderobe. Een ideale keuze voor verschillende gelegenheden, van casual afspraken tot semi-formele bijeenkomsten.

Merk Lolaliza
Bestelcode 20023713
Fabrikantcode

n drappy 04007279

Fabrikant kleur 1013 VANILLA WHITE
Kleur wit
Materiaal 76% polyester, 13% polyamide, 9% wol, 2% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet stomen
Maat XS 5401244165534
Maat S 5401244165541
Maat M 5401244165558
Maat L 5401244165565
Maat XL 5401244165572
Maat XXL 5401244165589
Maat XXXL 5401244165596
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Garcia
  • Object
  • Superdry
  • Rino & Pelle
  • Only
  • Geisha
  • Calvin Klein
  • Lofty Manner
  • EsQualo
  • NED
  • Cars
  • Tommy Jeans
  • Red Button
  • LolaLiza
  • Freequent
  • SisterS point
  • Nukus
  • Hypedrop
  • Refined Department
  • Studio Amaya
  • Jacqueline de Yong
  • Ydence
  • Fluresk
  • Vila
  • FOS Amsterdam
  • TQ Amsterdam
  • C&S The Label
  • Zusss
  • Zoso
  • Ann&You
  • Mac
  • Pieces
  • Harper & Yve
  • Lady Day
  • Donders
  • Noisy may
  • Vero Moda
loader