• Jacqueline de Yong bruine dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames trui | Kleurstaal
  • Jacqueline de Yong bruine dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames trui | Kleurstaal

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong bruine dames trui

Deze elegante trui van Jacqueline de Yong voegt een stijlvolle touch toe aan je wintergarderobe. De regular fit valt comfortabel en flatterend voor elke dame, terwijl de subtiele glitters in de stof zorgen voor een verfijnde uitstraling. Met zijn V-hals en lange mouwen is deze trui ideaal voor de koude seizoenen, zonder in te boeten op stijl. De donkere kleur en het chevronpatroon maken het een veelzijdig kledingstuk dat makkelijk te combineren is binnen je bestaande kledingcollectie. Of je nu een casual dag op kantoor hebt of gezellig gaat dineren met vrienden, deze trui van Jacqueline de Yong biedt de perfecte balans tussen comfort en design. Draag hem over een jeans voor een ontspannen look of combineer hem met een rok voor een meer formele uitstraling. Het duurzame materiaal en de normale lengte maken het een aardige keuze voor elke gelegenheid, en de glanzende details geven net dat beetje extra flair wanneer je dat zoekt.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20021859
Fabrikantcode

jdyaspen life l/s v-neck pullover k 15359750

Fabrikant kleur Chocolate Plum/W. DTM LUREX
Kleur bruin
Materiaal 50% gerecycled polyester, 20% acryl, 15% polyester, 10% nylon, 3% metaalgaren, 2% elastan
Hals V-hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Glitters
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715948573558
Maat S 5715948573572
Maat M 5715948573541
Maat L 5715948573534
Maat XL 5715948573565
Maat XXL 5715948573619
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • LolaLiza
  • Ann&You
  • Lady Day
  • Studio Amaya
  • Donders
  • Vero Moda
  • Jacqueline de Yong
  • Cars
  • Harper & Yve
  • Superdry
  • Freequent
  • Pieces
  • Garcia
  • Ydence
  • Tommy Jeans
  • Mac
  • Hypedrop
  • Calvin Klein
  • Refined Department
  • TQ Amsterdam
  • Zusss
  • Fluresk
  • Noisy may
  • Nukus
  • Vila
  • Geisha
  • Red Button
  • Zoso
  • FOS Amsterdam
  • SisterS point
  • Only
  • C&S The Label
  • Lofty Manner
  • Rino & Pelle
  • EsQualo
  • NED
  • Object
loader