• Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Model
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Model
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Model
  • Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse | Model
Jacqueline de yong
39,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong bordeaux dames blouse

Deze blouse van Jacqueline de Yong is een perfecte keuze voor een ongedwongen, stijlvolle look. De verfijnde “RUM RAISIN” kleur zorgt voor een warme, aardse uitstraling, terwijl het suedine patroon de textuur een luxe toets geeft. Dankzij de regular fit en de lange mouwen biedt het een comfortabele pasvorm die bij verschillende lichaamstypes past. De puntkraag en de drukknoopsluiting geven de blouse een moderne twist, met subtiele borstzakken voor een praktische touch. Gemaakt van een blend van 95% polyester en 5% elastaan, voelt de stof zacht aan en biedt het de nodige flexibiliteit. Deze blouse is een veelzijdige toevoeging aan je garderobe, ideaal voor zowel dagelijkse uitstapjes als informele bijeenkomsten met vrienden. Combineer het met een zwarte pantalon voor een chic effect, of kies voor een casual look met je favoriete jeans. De blouse heeft een normale lengte, waardoor het makkelijk te stylen is binnen verschillende outfits.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013246
Fabrikantcode

jdyjulle l/s fake suede shirt jrs n 15360680

Fabrikant kleur Rum Raisin
Kleur bordeaux
Materiaal 95% polyester, 5% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Zakken Borstzakken
Patroon Suedine
Sluiting Drukknoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715948533064
Maat S 5715910194316
Maat M 5715910194330
Maat L 5715948533057
Maat XL 5715948533040
Maat XXL 5715948533088
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Zusss
  • Superdry
  • EsQualo
  • Rino & Pelle
  • Lady Day
  • Freequent
  • Calvin Klein
  • Studio Amaya
  • Object
  • Geisha
  • Only
  • Vero Moda
  • Refined Department
  • Mac
  • Nukus
  • NED
  • SisterS point
  • Cars
  • Fluresk
  • Jacqueline de Yong
  • Garcia
  • Noisy may
  • Ydence
  • TQ Amsterdam
  • FOS Amsterdam
  • Tommy Jeans
  • Hypedrop
  • Zoso
  • C&S The Label
  • Donders
  • Red Button
  • Lofty Manner
  • LolaLiza
  • Vila
  • Pieces
  • Ann&You
  • Harper & Yve
loader