• Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Close up
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong bruine dames blouse | Close up
Jacqueline de yong
49,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong bruine dames blouse

Deze stijlvolle damesblouse van Jacqueline de Yong in de kleur 'coffee bean' is een verfijnde toevoeging aan je garderobe. Het heeft een casual stijl die eenvoudig te combineren is met diverse looks, ideaal voor zowel werkdagen als ontspannende weekenden. De regular-fit zorgt voor een comfortabele pasvorm, terwijl de punt kraag en de ritssluiting een moderne twist geven aan het klassieke ontwerp. Met een opvallende coating is deze blouse niet alleen een visuele highlight, maar ook een praktisch kledingstuk voor het winterse seizoen. Gemaakt van 100% polyester, biedt deze blouse een licht en soepel gevoel zonder in te boeten op stijl. De 3/4 mouwen en normale lengte maken het een veelzijdige keuze voor verschillende gelegenheden. Of je nu een wandeling in het park maakt of een informeel diner bijwoont, deze blouse past perfect bij elke setting. Combineer het met een jeans voor een ontspannen look, of voeg een rok toe voor een meer geklede uitstraling. Jacqueline de Yong levert met dit ontwerp een trendy en functionele blouse voor de hedendaagse vrouw.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 15013709
Fabrikantcode

jdyuniq 2/4 pu top jrs 15384664

Fabrikant kleur Coffee Bean
Kleur bruin
Materiaal 100% polyester
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Coating
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte 3/4 mouw
Drogen aan de waslijnLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715950836009
Maat S 5715912147372
Maat M 5715912147396
Maat L 5715950836016
Maat XL 5715950836030
Maat XXL 5715950836054
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Hypedrop
  • Only
  • Rino & Pelle
  • Mac
  • Garcia
  • Pieces
  • Studio Amaya
  • Harper & Yve
  • LolaLiza
  • Noisy may
  • C&S The Label
  • Freequent
  • Calvin Klein
  • SisterS point
  • Object
  • Lofty Manner
  • Donders
  • Fluresk
  • NED
  • Ann&You
  • Nukus
  • FOS Amsterdam
  • TQ Amsterdam
  • Ydence
  • Vero Moda
  • EsQualo
  • Refined Department
  • Red Button
  • Superdry
  • Tommy Jeans
  • Zoso
  • Cars
  • Jacqueline de Yong
  • Zusss
  • Lady Day
  • Vila
  • Geisha
loader