• Donders zwarte dames jas | Vooraanzicht
  • Donders zwarte dames jas | Zijaanzicht
  • Donders zwarte dames jas | Achteraanzicht
  • Donders zwarte dames jas | Close up
  • Donders zwarte dames jas | Vooraanzicht
  • Donders zwarte dames jas | Zijaanzicht
  • Donders zwarte dames jas | Achteraanzicht
  • Donders zwarte dames jas | Close up
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders zwarte dames jas

De Donders damesjas is een stijlvolle, halflange jas gemaakt van 100% polyester. Deze zwarte jas is een veelzijdige toevoeging aan je garderobe en biedt een perfecte balans tussen stijl en comfort. De elegante reverskraag in combinatie met de knoop- en ritssluiting geven de jas een strak uiterlijk dat zowel geschikt is voor casual als formele gelegenheden. Of je nu een dagje de stad in gaat of een avonduitje op de planning hebt, deze jas past altijd. Met een regular fit pasvorm en praktische steekzakken, is de jas ontworpen voor dagelijks gebruik zonder het esthetische aspect uit het oog te verliezen. De lange mouwen en de gevoerde binnenkant van polyester houden je warm, terwijl de tijdloze zwarte kleur moeiteloos past bij elke outfit. De Donders damesjas is de ideale keuze voor wie op zoek is naar een basisstuk dat het hele jaar door kan worden gedragen, ongeacht het seizoen.

Merk Donders
Bestelcode 70010011
Fabrikantcode

textile jacket 26136

Fabrikant kleur 999 BLACK
Kleur zwart
Materiaal 100% polyester
Hals Revers kraag
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322051697
Maat M 8717322051703
Maat L 8717322051710
Maat XL 8717322051727
Maat XXL 8717322051734
Maat XXXL 8717322051741
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Donders
  • Jacqueline de Yong
  • Vero Moda
  • Pieces
  • Geisha
  • Lofty Manner
  • Cars
  • Mac
  • Red Button
  • NED
  • Superdry
  • Harper & Yve
  • Zusss
  • Tommy Jeans
  • Garcia
  • Rino & Pelle
  • Zoso
  • Hypedrop
  • Noisy may
  • Fluresk
  • Freequent
  • LolaLiza
  • Vila
  • Refined Department
  • Ann&You
  • Object
  • Lady Day
  • Calvin Klein
  • EsQualo
  • Nukus
  • Only
  • C&S The Label
  • SisterS point
  • Ydence
  • Studio Amaya
  • TQ Amsterdam
  • FOS Amsterdam
loader