• Donders witte dames jas | Vooraanzicht
  • Donders witte dames jas | Achteraanzicht
  • Donders witte dames jas | Vooraanzicht
  • Donders witte dames jas | Achteraanzicht
Donders
169,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders witte dames jas

Deze stijlvolle wollen winterjas van Donders, speciaal ontworpen voor dames, is de perfecte aanvulling voor jouw dagelijkse garderobe. Met een slanke regular fit en een opvallende crèmekleur, biedt deze jas zowel elegantie als warmte. De jas is voorzien van een handige ritssluiting en is uitgerust met praktische ritszakken, waardoor je persoonlijke items veilig kunt opbergen. De capuchon voegt een extra laag comfort toe en beschermt je tegen koude wind en regenachtig weer. Deze jas is ideaal voor casual gelegenheden en geeft je outfit een modieus en toch functioneel accent. Gemaakt van duurzaam 100% polyester, heeft de jas een lichte maar warme voering, waardoor hij perfect is voor de basis seizoenen. De halflange lengte zorgt ervoor dat je benen extra beschermd zijn tegen de kou. Deze DNR jas kan gemakkelijk worden gecombineerd met zowel jeans als een jurk voor een veelzijdige look. Of het nu gaat om een ontspannen avondwandeling of een dagje uit in de stad, deze jas zorgt ervoor dat je stijlvol voor de dag komt zonder in te leveren op comfort en functionaliteit.

Merk Donders
Bestelcode 70010037
Fabrikantcode

textile jacket 26120 3

Fabrikant kleur 002 PURE WHITE
Kleur wit
Materiaal 100% polyester
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322061993
Maat M 8717322062006
Maat L 8717322062013
Maat XL 8717322062020
Maat XXL 8717322062037
Maat XXXL 8717322062044
Maat XXXXL 8717322062051
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Rino & Pelle
  • TQ Amsterdam
  • Cars
  • NED
  • Fluresk
  • SisterS point
  • Vero Moda
  • Tommy Jeans
  • Geisha
  • Ydence
  • Noisy may
  • Hypedrop
  • Only
  • Red Button
  • Superdry
  • Vila
  • Studio Amaya
  • LolaLiza
  • C&S The Label
  • Nukus
  • Donders
  • Zoso
  • Freequent
  • Harper & Yve
  • Object
  • Lady Day
  • Zusss
  • Refined Department
  • Pieces
  • Jacqueline de Yong
  • FOS Amsterdam
  • EsQualo
  • Lofty Manner
  • Calvin Klein
  • Mac
  • Garcia
  • Ann&You
loader