• Donders blauwe dames jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe dames jas | Achteraanzicht
Donders
189,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe dames jas

Deze marinekleurige damesjas van Donders is een stijlvolle keuze voor elke dag. De jas heeft een regular pasvorm, waardoor hij comfortabel zit zonder in te boeten op stijl. Met zijn hoge hals en lange mouwen biedt deze jas extra warmte, ideaal voor de koelere maanden. De rits zorgt voor een praktische en strakke sluiting, terwijl de steekzakken niet alleen functioneel zijn, maar ook bijdragen aan een casual uitstraling. Gemaakt van 100% polyester, verzekert deze jas je van duurzaamheid en comfort. De marinekleur en het tijdloze ontwerp maken deze jas perfect voor verschillende gelegenheden. Of je nu een wandeling door het stadscentrum maakt of een dagje op kantoor doorbrengt, deze jas past moeiteloos bij je dagelijkse outfit. Het gevoerde interieur biedt extra warmte en het zachte materiaal voegt een luxe touch toe aan je look. Deze DNR jas is een betrouwbare keuze die je het hele jaar door kunt dragen.

Merk Donders
Bestelcode 70010047
Fabrikantcode

textile jacket 26179

Fabrikant kleur 780 MARINE
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322101163
Maat M 8717322101170
Maat L 8717322101187
Maat XL 8717322101194
Maat XXL 8717322101200
Maat XXXL 8717322101217
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Zusss
  • Lady Day
  • Fluresk
  • Jacqueline de Yong
  • Harper & Yve
  • Donders
  • Tommy Jeans
  • Lofty Manner
  • Ydence
  • Pieces
  • Hypedrop
  • Studio Amaya
  • LolaLiza
  • Calvin Klein
  • Noisy may
  • FOS Amsterdam
  • Only
  • Refined Department
  • Freequent
  • Object
  • Vero Moda
  • Superdry
  • Ann&You
  • Cars
  • EsQualo
  • Red Button
  • Zoso
  • SisterS point
  • TQ Amsterdam
  • C&S The Label
  • Garcia
  • Nukus
  • Vila
  • Geisha
  • NED
  • Rino & Pelle
  • Mac
loader