• Donders groene dames jas | Vooraanzicht
  • Donders groene dames jas | Achteraanzicht
  • Donders groene dames jas | Vooraanzicht
  • Donders groene dames jas | Achteraanzicht
Donders
169,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders groene dames jas

Deze stijlvolle damesjas van Donders biedt de perfecte mix van comfort en stijl. Gemaakt van 100% polyester, voelt de jas licht en aangenaam aan, terwijl de voering extra warmte biedt. Het halflange model met een capuchon en lange mouwen is ideaal voor dagelijks gebruik tijdens de koudere dagen. De jas is uitgevoerd in een neutrale kleur die moeiteloos te combineren is met diverse outfits. Met praktische ritszakken aan de voorkant, is deze Donders jas zowel functioneel als modieus. De regular fit en de casual stijl maken het een veelzijdige keuze voor verschillende gelegenheden, of je nu een stadswandeling maakt of een informele bijeenkomst bijwoont. De subtiele stiksels geven de jas een moderne uitstraling. Of je nu op zoek bent naar een jas voor dagelijks gebruik of voor een speciale gelegenheid, deze damesjas is een tijdloze aanvulling op elke garderobe.

Merk Donders
Bestelcode 70010038
Fabrikantcode

textile jacket 26120 3

Fabrikant kleur 652 KHAKI
Kleur groen
Materiaal 100% polyester
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Voering Polyester
Lengte Halflang
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322062068
Maat M 8717322062075
Maat L 8717322062082
Maat XL 8717322062099
Maat XXL 8717322062105
Maat XXXL 8717322062112
Maat XXXXL 8717322062129
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Mac
  • Fluresk
  • FOS Amsterdam
  • Refined Department
  • Nukus
  • C&S The Label
  • Pieces
  • SisterS point
  • Only
  • Studio Amaya
  • Calvin Klein
  • Zoso
  • Cars
  • Object
  • Ann&You
  • Hypedrop
  • Noisy may
  • Garcia
  • Ydence
  • Freequent
  • Rino & Pelle
  • NED
  • Vero Moda
  • Geisha
  • Vila
  • Lofty Manner
  • Harper & Yve
  • TQ Amsterdam
  • Jacqueline de Yong
  • EsQualo
  • Superdry
  • Tommy Jeans
  • Zusss
  • Red Button
  • Donders
  • LolaLiza
  • Lady Day
loader