• Donders taupe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders taupe heren jas | Zijaanzicht
  • Donders taupe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders taupe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders taupe heren jas | Zijaanzicht
  • Donders taupe heren jas | Achteraanzicht
Donders
189,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders taupe heren jas

Deze stijlvolle winterjas van Donders is een perfecte aanvulling voor je garderobe deze winter. Gemaakt van 100% polyester, combineert deze jas functionaliteit met een luxueuze uitstraling. De regular fit zorgt voor een comfortabele pasvorm terwijl de high neck bescherming biedt tegen koude wind. De jas heeft een subtiele zandkleur die gemakkelijk te combineren is met verschillende outfits, en de lange mouwen zorgen voor extra warmte op koude dagen. De mix van knoop- en ritssluiting maakt het geheel af en biedt extra flexibiliteit. De jas is voorzien van praktische ritszakken die niet alleen functioneel zijn, maar ook een modern tintje geven aan het design. De voering van polyamide draagt bij aan de isolatie, waardoor deze jas perfect is voor koude winteravonden of een dagje uit in de stad. Of je nu gaat voor een casual look met jeans of iets formelers, deze DNR jas biedt veelzijdigheid en stijl. Ideaal voor dagelijkse uitjes of een winterse wandeling, dit is een veelzijdig stuk dat je warm houdt terwijl je er goed uitziet.

Merk Donders
Bestelcode 70010022
Fabrikantcode

textile jacket 21965

Fabrikant kleur 130 TAUPE
Kleur taupe
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322086996
Maat M 8717322087009
Maat L 8717322087016
Maat XL 8717322087023
Maat XXL 8717322087030
Maat XXXL 8717322087047
Maat XXXXL 8717322087054
Maat XXXXXXL 8717322094960
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
Maat XXXXXXL
  • Pure Path
  • Only & Sons
  • Pierre Cardin
  • State of Art
  • Bjorn Borg
  • Superdry
  • Calvin Klein
  • Vanguard
  • Malelions
  • NZA
  • Tommy Jeans
  • RJ Bodywear
  • Lyle & Scott
  • PME legend
  • NO-EXCESS
  • Antony Morato
  • Jack & Jones
  • Cast Iron
  • Pure H. Tico
  • Gabbiano
  • Donders
  • Cars
  • Ballin
  • Campbell
  • Petrol Industries
  • Desoto
loader