• Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Zijaanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
  • Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Zijaanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders groene heren jas

Deze casual Donders jas in de kleur 680 Olive is een ideale keuze voor de koude wintermaanden. Het model heeft een regular fit en is vervaardigd van 100% polyester, waardoor je verzekerd bent van comfort en duurzaamheid. De jas is afgewerkt met een high neck kraag en ritsluiting, die niet alleen stijlvol oogt maar ook extra warmte biedt. De subtiele, horizontale stiksels geven het design een moderne uitstraling, terwijl de olijfgroene kleur makkelijk te combineren is met je favoriete winteroutfits. Dankzij de ritszakken houd je je spullen veilig opgeborgen, en de lange mouwen zorgen voor voldoende bedekking tegen de kou. Of je nu een wandeling maakt in het bos of boodschappen doet in de stad, deze jas biedt de perfecte balans tussen functionaliteit en stijl. De voering van polyester zorgt ervoor dat je warm blijft tijdens frissere dagen. Combineer hem met jeans en sneakers voor een nonchalante look of draag hem over een nette trui voor een iets formelere gelegenheid.

Merk Donders
Bestelcode 70009995
Fabrikantcode

millgate puffer jacket 21837 6

Fabrikant kleur 680 OLIVE
Kleur groen
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322056371
Maat M 8717322056388
Maat L 8717322056395
Maat XL 8717322056401
Maat XXL 8717322056418
Maat XXXL 8717322056425
Maat XXXXL 8717322056432
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Only & Sons
  • Desoto
  • Superdry
  • Calvin Klein
  • Antony Morato
  • Pierre Cardin
  • State of Art
  • Gabbiano
  • Donders
  • Jack & Jones
  • Lyle & Scott
  • Malelions
  • NO-EXCESS
  • Pure Path
  • Vanguard
  • Pure H. Tico
  • Cars
  • Ballin
  • PME legend
  • Petrol Industries
  • Campbell
  • Tommy Jeans
  • Bjorn Borg
  • NZA
  • RJ Bodywear
  • Cast Iron
loader