• Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Zijaanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Zijaanzicht
Donders
189,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe heren jas

Deze stijlvolle donkerblauwe jas van Donders is een perfecte keuze voor de moderne man. De jas is vervaardigd uit 100% polyester en voorzien van een warme, comfortabele voering, ideaal voor koelere dagen. De high neck kraag met zachte, wollige voering voegt niet alleen een eigentijdse uitstraling toe, maar biedt ook extra warmte en bescherming tegen de elementen. Met zijn knoop- en ritssluiting kun je de jas gemakkelijk sluiten en openen, afhankelijk van je voorkeur. De DNR jas heeft een regular fit die zorgt voor voldoende bewegingsruimte, terwijl de lange mouwen bij elk seizoen passen. De ritszakken voegen een praktische touch toe, ideaal voor het veilig opbergen van je dagelijkse essentials. Verpakt in een stijlvolle donkerblauwe kleur, biedt deze jas veelzijdigheid voor zowel casual als iets formelere gelegenheden. Combineer met casual jeans voor een dag in de stad of zet het in voor een gezellige avondwandeling. Met de Donders jas maak je een statement zonder concessies te doen aan comfort.

Merk Donders
Bestelcode 70010019
Fabrikantcode

textile jacket 22066

Fabrikant kleur 790 BLUE NIGHT
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322098203
Maat M 8717322098210
Maat L 8717322098227
Maat XL 8717322098234
Maat XXL 8717322098241
Maat XXXL 8717322098258
Maat XXXXL 8717322098265
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Gabbiano
  • Only & Sons
  • Donders
  • PME legend
  • Superdry
  • State of Art
  • Jack & Jones
  • Bjorn Borg
  • Petrol Industries
  • Desoto
  • Lyle & Scott
  • Ballin
  • Cast Iron
  • Pure Path
  • Pierre Cardin
  • Malelions
  • Campbell
  • NO-EXCESS
  • Pure H. Tico
  • NZA
  • Vanguard
  • Tommy Jeans
  • Cars
  • Calvin Klein
  • RJ Bodywear
  • Antony Morato
loader