• Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
  • Donders groene heren jas | Zijaanzicht
  • Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
  • Donders groene heren jas | Zijaanzicht
Donders
189,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders groene heren jas

De Donders herenjas in de kleur 680 Olive combineert moeiteloos stijl en functionaliteit. Met een regular fit pasvorm zit deze jas comfortabel en biedt hij voldoende bewegingsvrijheid. De high neck kraag met zachte voering zorgt voor extra warmte, terwijl de stevige ritszakken het design een moderne twist geven. Het materiaal, 100% polyester, maakt deze jas een ideale keuze voor verschillende weersomstandigheden en zorgt ervoor dat je er stijlvol uitziet tijdens alledaagse activiteiten. Dankzij het casual ontwerp kan deze DNR jas gemakkelijk worden gecombineerd met zowel een casual outfit als een iets chiquer ensemble. Of je nu een wandeling door het park maakt of een informele bijeenkomst hebt, de jas biedt een uitstekende laag van warmte en stijl. De normale lengte en lange mouwen dragen bij aan het veelzijdige karakter, waardoor het een betrouwbare keuze is voor de basis van je garderobe gedurende elk seizoen.

Merk Donders
Bestelcode 70010018
Fabrikantcode

textile jacket 22066

Fabrikant kleur 680 OLIVE
Kleur groen
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322098111
Maat M 8717322098128
Maat L 8717322098135
Maat XL 8717322098142
Maat XXL 8717322098159
Maat XXXL 8717322098166
Maat XXXXL 8717322098173
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • State of Art
  • Ballin
  • Malelions
  • Tommy Jeans
  • Lyle & Scott
  • Pierre Cardin
  • Cast Iron
  • Cars
  • RJ Bodywear
  • Jack & Jones
  • Bjorn Borg
  • Donders
  • Superdry
  • Desoto
  • NO-EXCESS
  • Gabbiano
  • Petrol Industries
  • Calvin Klein
  • Pure H. Tico
  • Campbell
  • Vanguard
  • Only & Sons
  • Antony Morato
  • PME legend
  • NZA
  • Pure Path
loader