• Donders groene heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Zijaanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
  • Donders groene heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Zijaanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
Donders
169,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders groene heren jas

Deze stijlvolle Donders herenjas biedt de perfecte balans tussen comfort en stijl. Gemaakt van 100% polyester, is deze jas ideaal voor de wintermaanden. Met een regular fit pasvorm en een high neck, biedt de jas een moderne uitstraling gecombineerd met praktische warmte. De olijfgroene tint voegt een vleugje verfijning toe, terwijl de rits en gehele voering bijdragen aan ultiem gemak en comfort. De steekzakken zijn functioneel en perfect voor het opbergen van essentiële items. De DNR jas is een uitstekende keuze voor casual uitstapjes en dagelijks gebruik. Het gewatteerde ontwerp met doorgestikte patronen geeft het een moderne twist die zowel stijlvol als functioneel is. Deze jas is perfect voor een wandeling in het park of een bezoek aan de stad, en voegt een eigentijdse touch toe aan je wintergarderobe. De lange mouwen en normale lengte zorgen voor extra bescherming tegen de elementen, terwijl je met deze veelzijdige jas altijd goed voor de dag komt.

Merk Donders
Bestelcode 70009999
Fabrikantcode

textile jacket 21886 3

Fabrikant kleur 680 OLIVE
Kleur groen
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322050539
Maat M 8717322050546
Maat L 8717322050553
Maat XL 8717322050560
Maat XXL 8717322050577
Maat XXXL 8717322050584
Maat XXXXL 8717322050591
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • NO-EXCESS
  • Donders
  • Malelions
  • Campbell
  • Cast Iron
  • Superdry
  • Gabbiano
  • Bjorn Borg
  • Pierre Cardin
  • RJ Bodywear
  • Petrol Industries
  • Cars
  • Only & Sons
  • Pure Path
  • Vanguard
  • Calvin Klein
  • Lyle & Scott
  • Tommy Jeans
  • NZA
  • Ballin
  • PME legend
  • Jack & Jones
  • Antony Morato
  • State of Art
  • Desoto
  • Pure H. Tico
loader