• Donders blauwe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe heren jas | Model vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Model zijaanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Model achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Model vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders blauwe heren jas | Model vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Model zijaanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Model achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Model vooraanzicht
Donders
169,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe heren jas

Deze stijlvolle jas van Donders, in de aantrekkelijke kleur 790 BLUE NIGHT, is een perfecte keuze voor de winterdag. Gemaakt van 100% polyester, biedt het de warmte die je nodig hebt tijdens koude dagen, terwijl de high neck en ritssluiting extra bescherming bieden tegen de kou. De regular fit zorgt voor een comfortabele pasvorm en de jas is voorzien van handige steekzakken waarin je makkelijk je handen kunt opwarmen of je essentials kunt opbergen. Het geometrische stikselpatroon geeft de jas een moderne uitstraling, wat hem ideaal maakt voor zowel casual als meer formele gelegenheden. Combineer deze jas met een nette broek en je favoriete trui voor een subtiele, maar stijlvolle look op kantoor, of draag hem op een jeans voor een ontspannen weekenduitstapje. Dankzij de veelzijdige stijl vormt deze DNR jas een waardevolle toevoeging aan je wintergarderobe.

Merk Donders
Bestelcode 70010000
Fabrikantcode

textile jacket 21886 3

Fabrikant kleur 790 BLUE NIGHT
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322050607
Maat M 8717322050614
Maat L 8717322050621
Maat XL 8717322050638
Maat XXL 8717322050645
Maat XXXL 8717322050652
Maat XXXXL 8717322050669
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Vanguard
  • Pure H. Tico
  • Donders
  • Only & Sons
  • Calvin Klein
  • Ballin
  • Tommy Jeans
  • Cars
  • Desoto
  • Pure Path
  • Superdry
  • Lyle & Scott
  • Campbell
  • Cast Iron
  • Malelions
  • RJ Bodywear
  • Gabbiano
  • Pierre Cardin
  • State of Art
  • Jack & Jones
  • PME legend
  • Antony Morato
  • Bjorn Borg
  • NZA
  • NO-EXCESS
  • Petrol Industries
loader