• Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
  • Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
Donders
149,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders groene heren jas

Deze kaki herenjas van Donders, behorend tot de DNR collectie, is een praktische keuze voor elk seizoen. Gemaakt van 100% polyester, biedt de jas comfort en duurzaamheid. Met zijn regular fit en lange mouwen past hij comfortabel over verschillende lagen. De capuchon zorgt voor extra bescherming tegen de elementen, terwijl de ritssluiting en zakken zorgen voor praktische functionaliteit. Het subtiele design en de neutrale kleur maken dit tot een veelzijdig kledingstuk dat makkelijk te combineren is met diverse outfits. Dit casual kledingstuk is ideaal voor dagelijks gebruik, of je nu een wandeling maakt in het park of op weg bent naar een informele afspraak. De handigheid van de ritszakken maakt het eenvoudig om persoonlijke spullen veilig op te bergen. Combineer hem met je favoriete jeans en sneakers voor een relaxte look of draag hem tijdens buitenactiviteiten voor extra warmte en stijl. Deze jas is een betrouwbare keuze voor mannen die op zoek zijn naar comfort zonder in te boeten op stijl.

Merk Donders
Bestelcode 70010061
Fabrikantcode

textile jacket 22072

Fabrikant kleur 652 KHAKI
Kleur groen
Materiaal 100% polyester
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322098784
Maat M 8717322098791
Maat L 8717322098807
Maat XL 8717322098814
Maat XXL 8717322098821
Maat XXXL 8717322098838
Maat XXXXL 8717322098845
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Lyle & Scott
  • Campbell
  • Tommy Jeans
  • Pure H. Tico
  • Bjorn Borg
  • Vanguard
  • State of Art
  • Ballin
  • Pierre Cardin
  • Gabbiano
  • NO-EXCESS
  • Malelions
  • PME legend
  • Only & Sons
  • Petrol Industries
  • Calvin Klein
  • Cast Iron
  • Pure Path
  • Donders
  • Cars
  • Jack & Jones
  • Superdry
  • Desoto
  • NZA
  • Antony Morato
  • RJ Bodywear
loader