• Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
  • Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
Donders
159,95199,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders groene heren jas

Deze stijlvolle winterjas van Donders uit de DNR collectie biedt het perfecte evenwicht tussen comfort en functionaliteit. Gemaakt van 100% polyester, houdt hij je warm in de koude maanden. De subtiele groene tint en de high neck geven de jas een moderne uitstraling, terwijl de lange mouwen je beschermen tegen de elementen. De regular fit zorgt ervoor dat de jas comfortabel zit en makkelijk te combineren is met andere kledingstukken. De jas heeft praktische steekzakken en een handige combinatie van een knoop- en ritssluiting, wat niet alleen bijdraagt aan de stijl, maar ook aan de bescherming tegen de wind. Dit maakt hem een ideale keuze voor casual gelegenheden, of je nu een stadswandeling maakt in de winterse kou of een familiebijeenkomst hebt. Dankzij het tijdloze ontwerp zal deze jas een veelzijdige aanvulling zijn op elke garderobe, seizoen na seizoen.

Merk Donders
Bestelcode 70010025
Fabrikantcode

textile jacket 22058

Fabrikant kleur 682 Thyme
Kleur groen
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322097541
Maat M 8717322097558
Maat L 8717322097565
Maat XL 8717322097572
Maat XXL 8717322097589
Maat XXXL 8717322097596
Maat XXXXL 8717322097602
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Petrol Industries
  • Vanguard
  • NO-EXCESS
  • Desoto
  • Lyle & Scott
  • Bjorn Borg
  • State of Art
  • Jack & Jones
  • Pierre Cardin
  • Antony Morato
  • Ballin
  • Only & Sons
  • NZA
  • PME legend
  • Cast Iron
  • Donders
  • Pure Path
  • Campbell
  • Calvin Klein
  • Gabbiano
  • Tommy Jeans
  • Superdry
  • Malelions
  • Cars
  • RJ Bodywear
  • Pure H. Tico
loader