• Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
  • Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders groene heren jas

De stijlvolle winterjas van Donders in de kleur 680 OLIVE is een praktische keuze voor de moderne man. Gemaakt van 100% polyester, biedt deze jas een comfortabele en warme ervaring voor koude dagen. De regular fit zorgt ervoor dat je vrij kunt bewegen zonder in te leveren op stijl. De high neck en ritssluiting dragen bij aan een stoere uitstraling, terwijl de subtiele details zoals de doorgestikte patronen een eigentijds accent geven. Deze DNR jas komt goed tot zijn recht in casual settings, maar dankzij de verfijnde afwerking kun je hem ook gemakkelijk dragen naar informelere zakelijke afspraken. De steekzakken zijn handig voor het opbergen van kleine spullen die je onderweg nodig hebt. Door de normale lengte en lange mouwen is deze winterjas een veelzijdige aanvulling in je garderobe. Of je nu een wandeling in het park maakt of onderweg bent naar een afspraak, deze jas biedt zowel comfort als stijl.

Merk Donders
Bestelcode 70010035
Fabrikantcode

textile jacket 21973

Fabrikant kleur 680 OLIVE
Kleur groen
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322035796
Maat M 8717322035802
Maat L 8717322035819
Maat XL 8717322035826
Maat XXL 8717322035833
Maat XXXL 8717322035840
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL

Laatst bekeken

  • Tommy Jeans
  • Vanguard
  • Petrol Industries
  • Ballin
  • Pierre Cardin
  • PME legend
  • Jack & Jones
  • Pure Path
  • Pure H. Tico
  • Desoto
  • Antony Morato
  • Campbell
  • State of Art
  • Calvin Klein
  • NO-EXCESS
  • Malelions
  • NZA
  • Only & Sons
  • Cast Iron
  • Bjorn Borg
  • Lyle & Scott
  • Superdry
  • Donders
  • RJ Bodywear
  • Cars
  • Gabbiano
loader