• Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
Donders
199,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe heren jas

De stijlvolle herenjas van Donders is een uitstekende keuze voor wie op zoek is naar een praktische en tijdloze aanvulling op de garderobe. Gemaakt van 100% polyester, voelt de jas licht aan en biedt hij optimale bescherming tegen wisselende weersomstandigheden. Dankzij de high neck en de combinatie van de knoop- en ritssluiting, blijf je goed beschermd tegen de wind. De jas is ontworpen in een diepe navy kleur, wat een klassieke en veelzijdige uitstraling geeft die goed te combineren is met verschillende outfits. Met zijn regular fit en normale lengte biedt deze jas een comfortabele pasvorm die niet alleen functioneel is, maar ook nog eens stijlvol oogt. De steekzakken voegen functionaliteit toe aan de casual stijl; handig voor het veilig opbergen van kleine persoonlijke spullen. Deze jas is perfect voor dagelijkse activiteiten en casual gelegenheden. Of je nu een wandeling maakt door het park of onderweg bent naar je werk, deze jas van Donders zorgt ervoor dat je er altijd verzorgd uitziet.

Merk Donders
Bestelcode 70010026
Fabrikantcode

textile jacket 22058

Fabrikant kleur 799 NAVY
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322097633
Maat M 8717322097640
Maat L 8717322097657
Maat XL 8717322097664
Maat XXL 8717322097671
Maat XXXL 8717322097688
Maat XXXXL 8717322097695
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Malelions
  • Calvin Klein
  • NZA
  • Vanguard
  • Cars
  • Gabbiano
  • Jack & Jones
  • Desoto
  • Campbell
  • Pure Path
  • Donders
  • Cast Iron
  • Only & Sons
  • Ballin
  • Pierre Cardin
  • Lyle & Scott
  • NO-EXCESS
  • RJ Bodywear
  • Petrol Industries
  • Pure H. Tico
  • Tommy Jeans
  • State of Art
  • Bjorn Borg
  • Antony Morato
  • Superdry
  • PME legend
loader