• Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Zijaanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Vooraanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Zijaanzicht
  • Donders blauwe heren jas | Achteraanzicht
Donders
189,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders blauwe heren jas

Deze stijlvolle Donders herenjas in de kleur 790 BLUE NIGHT biedt de perfecte combinatie van comfort en praktische eigenschappen voor de wintermaanden. Gemaakt van 100% polyester, zorgt het hoogwaardige materiaal voor een optimale warmte-isolatie. De regular fit zorgt ervoor dat je de jas makkelijk over andere kledingstukken kunt dragen. Met een handige high neck hals en knoop- en ritssluiting is het een uitstekende keuze voor casual gelegenheden, of je nu een wandeling maakt in het park of inkopen doet in de stad. Praktische ritszakken aan de voorzijde en op de mouw geven deze jas niet alleen een modern uiterlijk, maar bieden ook ruimte voor het veilig opbergen van persoonlijke spullen. De lange mouwen en normale lengte dragen bij aan de uitstekende pasvorm. Of je nu op zoek bent naar een betrouwbare winterjas voor dagelijks gebruik, of een stijlvolle optie voor een casual diner, met deze Donders jas voeg je een veelzijdig stuk toe aan je garderobe.

Merk Donders
Bestelcode 70010024
Fabrikantcode

textile jacket 21965

Fabrikant kleur 790 BLUE NIGHT
Kleur blauw
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322087139
Maat M 8717322087146
Maat L 8717322087153
Maat XL 8717322087160
Maat XXL 8717322087177
Maat XXXL 8717322087184
Maat XXXXL 8717322087191
Maat XXXXXL 8717322094991
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
Maat XXXXXL
  • Campbell
  • Desoto
  • Superdry
  • Only & Sons
  • Jack & Jones
  • PME legend
  • Petrol Industries
  • Calvin Klein
  • Cars
  • Antony Morato
  • Bjorn Borg
  • Cast Iron
  • Gabbiano
  • Pure H. Tico
  • Vanguard
  • RJ Bodywear
  • NZA
  • Tommy Jeans
  • Ballin
  • Pure Path
  • Lyle & Scott
  • Pierre Cardin
  • State of Art
  • Donders
  • NO-EXCESS
  • Malelions
loader