• Donders beige heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders beige heren jas | Vooraanzicht
  • Donders beige heren jas | Zijaanzicht
  • Donders beige heren jas | Achteraanzicht
  • Donders beige heren jas | Sfeerbeeld, In situatie
  • Donders beige heren jas | Vooraanzicht
  • Donders beige heren jas | Zijaanzicht
  • Donders beige heren jas | Achteraanzicht
Donders
199,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders beige heren jas

Deze casual winterjas van Donders biedt de perfecte combinatie van stijl en functionaliteit. Met een capuchon en een regular fit pasvorm zit deze jas comfortabel en goed om het lichaam. De subtiele beige tint en het strakke ontwerp zorgen voor een moderne uitstraling die gemakkelijk te combineren is met diverse outfits. De jas is voorzien van handige ritszakken voor het veilig opbergen van je sleutels of telefoon, en een knoop- en ritssluiting die je beschermt tegen koude wind. Gemaakt van 100% polyester, biedt deze jas de warmte en isolatie die je nodig hebt tijdens de koudere maanden. De lange mouwen en normale lengte zorgen ervoor dat je goed bedekt bent, ideaal voor dagelijks gebruik in de stad of een ontspannen weekendwandeling. Of je nu onderweg bent naar je werk of een dagje uit gaat, met deze Donders jas ben je altijd voorbereid op het winterse weer zonder in te boeten op stijl.

Merk Donders
Bestelcode 70010028
Fabrikantcode

textile jacket 22055

Fabrikant kleur 501 LATTE
Kleur beige
Materiaal 100% polyester
Hals Capuchon
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Knoop/Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322097152
Maat M 8717322097169
Maat L 8717322097176
Maat XL 8717322097183
Maat XXL 8717322097190
Maat XXXL 8717322097206
Maat XXXXL 8717322097213
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • RJ Bodywear
  • Antony Morato
  • Cast Iron
  • Donders
  • PME legend
  • NZA
  • Bjorn Borg
  • Only & Sons
  • Calvin Klein
  • Vanguard
  • Pure Path
  • Desoto
  • Tommy Jeans
  • Ballin
  • Malelions
  • Lyle & Scott
  • Pierre Cardin
  • Cars
  • Gabbiano
  • State of Art
  • NO-EXCESS
  • Petrol Industries
  • Campbell
  • Superdry
  • Jack & Jones
  • Pure H. Tico
loader