• Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Zijaanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
  • Donders groene heren jas | Vooraanzicht
  • Donders groene heren jas | Zijaanzicht
  • Donders groene heren jas | Achteraanzicht
Donders
129,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders groene heren jas

De Donders herenjas, uit de collectie jassen, is een stijlvolle keuze voor de moderne garderobe. Deze casual jas in de kleur 680 OLIVE heeft een regular fit en is ontworpen om comfort en stijl te bieden tijdens de koudere wintermaanden. De hoogwaardige polyester stof en de verzorgde voering maken het tot een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik. De opvallende ritszakken voegen niet alleen functionaliteit toe, maar ook een eigentijds accent dat de jas een moderne uitstraling geeft. Met zijn hoge kraag en lange mouwen is deze jas ideaal voor een casual dagje uit of een ontspannen avondje met vrienden. De doorgestikte patronen geven de jas een unieke en stijlvolle look, perfect te combineren met een spijkerbroek of chino's voor een moeiteloze en stoere outfit. De rits zorgt voor een gemakkelijke sluiting en biedt extra bescherming tegen de wind. Of je nu door de stad wandelt of gewoon naar je werk gaat, deze Donders jas is een veelzijdige en praktische keuze voor elke gelegenheid.

Merk Donders
Bestelcode 70010012
Fabrikantcode

textile jacket 22042

Fabrikant kleur 680 OLIVE
Kleur groen
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Ritszakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322095400
Maat M 8717322095417
Maat L 8717322095424
Maat XL 8717322095431
Maat XXL 8717322095448
Maat XXXL 8717322095455
Maat XXXXL 8717322095462
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL

Laatst bekeken

  • Campbell
  • Malelions
  • Gabbiano
  • Lyle & Scott
  • Pure Path
  • Calvin Klein
  • Vanguard
  • Superdry
  • Petrol Industries
  • Desoto
  • PME legend
  • State of Art
  • Pure H. Tico
  • Antony Morato
  • Bjorn Borg
  • Tommy Jeans
  • Pierre Cardin
  • Cast Iron
  • Cars
  • RJ Bodywear
  • Jack & Jones
  • NZA
  • Ballin
  • Donders
  • NO-EXCESS
  • Only & Sons
loader