• Donders camel heren jas | Vooraanzicht
  • Donders camel heren jas | Zijaanzicht
  • Donders camel heren jas | Vooraanzicht
  • Donders camel heren jas | Zijaanzicht
Donders
169,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders camel heren jas

Deze stijlvolle herenjas van Donders is ontworpen voor de moderne man die comfort en stijl waardeert. Met een regular fit biedt deze jas een comfortabele pasvorm die geschikt is voor dagelijks gebruik. De jas is gemaakt van hoogwaardig 100% polyester en combineert functionaliteit met een stijlvolle uitstraling. De ruitvormige stiksels geven het geheel een subtiele, maar modieuze twist. Met de praktische steekzakken en een stevige ritssluiting ben je goed voorbereid op koude winterdagen. De jas is voorzien van een hoge kraag, wat extra warmte en bescherming tegen de koude wind biedt. Ideaal voor casual gelegenheden en perfect te combineren met zowel jeans als een chino. De lange mouwen en de volledig gevoerde binnenkant zorgen voor extra comfort tijdens het dragen. Of je nu een wandeling maakt in het park of onderweg bent naar je werk, deze Donders jas is een veelzijdige keuze voor elke man die er verzorgd uit wil zien in het winterseizoen.

Merk Donders
Bestelcode 70009998
Fabrikantcode

textile jacket 21886 3

Fabrikant kleur 541 WALNUT
Kleur camel
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322094526
Maat M 8717322094533
Maat L 8717322094540
Maat XL 8717322094557
Maat XXL 8717322094564
Maat XXXL 8717322094571
Maat XXXXL 8717322094588
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Pure H. Tico
  • Bjorn Borg
  • Cars
  • Jack & Jones
  • Petrol Industries
  • NZA
  • Superdry
  • Donders
  • Pierre Cardin
  • RJ Bodywear
  • Vanguard
  • Lyle & Scott
  • Tommy Jeans
  • PME legend
  • Gabbiano
  • Only & Sons
  • Antony Morato
  • Desoto
  • Calvin Klein
  • Campbell
  • Pure Path
  • Ballin
  • Malelions
  • State of Art
  • Cast Iron
  • NO-EXCESS
loader