• Donders camel heren jas | Vooraanzicht
  • Donders camel heren jas | Achteraanzicht
  • Donders camel heren jas | Vooraanzicht
  • Donders camel heren jas | Achteraanzicht
Donders
179,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Donders camel heren jas

De Donders jas voor heren is een uitstekende keuze voor de wintermaanden. Deze stijlvolle jas combineert functionaliteit met een trendy uitstraling, dankzij het unieke patroon op het materiaal. Met een regular pasvorm en gemaakt van 100% polyester, biedt deze jas de perfecte balans tussen comfort en bescherming tegen de kou. De high neck sluiting en de stevige rits zorgen ervoor dat jij altijd optimaal warm blijft, zelfs op koude dagen. De jas is voorzien van handige steekzakken, perfect voor het veilig opbergen van je essentials zoals sleutels en telefoon. Deze casual winterjas van DNR is ideaal voor diverse gelegenheden. Of je nu een wandeling maakt in het park of op weg bent naar je werk, de jas biedt zowel stijl als functionaliteit. Het neutrale design maakt het eenvoudig te combineren met verschillende outfits, van jeans en boots tot een nettere look. De lange mouwen en normale lengte zorgen voor extra comfort en maken deze jas de perfecte keuze voor dagelijks gebruik. Met de Donders jas ben jij altijd voorbereid op elk winteravontuur.

Merk Donders
Bestelcode 70010034
Fabrikantcode

textile jacket 21973

Fabrikant kleur 385 TAN
Kleur camel
Materiaal 100% polyester
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Zakken Steekzakken
Sluiting Rits
Voering Polyester
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Maat S 8717322095264
Maat M 8717322095271
Maat L 8717322095288
Maat XL 8717322095295
Maat XXL 8717322095301
Maat XXXL 8717322095318
Maat XXXXL 8717322095325
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
Maat XXXXL
  • Bjorn Borg
  • Malelions
  • RJ Bodywear
  • Gabbiano
  • Superdry
  • State of Art
  • Vanguard
  • Donders
  • Cast Iron
  • Pure H. Tico
  • Lyle & Scott
  • NZA
  • Tommy Jeans
  • Campbell
  • PME legend
  • Petrol Industries
  • Only & Sons
  • Ballin
  • Antony Morato
  • NO-EXCESS
  • Cars
  • Calvin Klein
  • Pierre Cardin
  • Jack & Jones
  • Desoto
  • Pure Path
loader