• Ydence bruine dames jas | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Close up
  • Ydence bruine dames jas | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Model
  • Ydence bruine dames jas | Close up
  • Ydence bruine dames jas | Model vooraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Model achteraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Close up
  • Ydence bruine dames jas | Vooraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Achteraanzicht
  • Ydence bruine dames jas | Model
  • Ydence bruine dames jas | Close up
Ydence
99,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Ydence bruine dames jas

De jas van Ydence combineert stijl en functionaliteit in een casual uitvoering. Gemaakt van 100% PU, biedt deze jas een modern imitatieleerpatroon dat perfect is voor de winter. Met zijn regular fit en hoge kraag houd je jezelf comfortabel en modieus. De combinatie van knoop- en ritssluitingen geeft een subtiele diversiteit aan het ontwerp. Dit maakt de jas niet alleen praktisch, maar ook eenvoudig aan te passen aan verschillende looks. Draag deze Ydence jas tijdens frisse winterdagen voor een stijlvolle uitstraling. De lange mouwen en normale lengte maken hem ideaal voor dagelijks gebruik, terwijl de elastische tailleband een flatterende pasvorm biedt. Of je nu een dag op kantoor doorbrengt of een casual uitstap plant, deze jas verleent je outfit een verfijnde en toch toegankelijke uitstraling. De diepe, rijke kleur geeft een luxueuze touch, waardoor hij veelzijdig combineerbaar is met diverse tinten en materialen. Meer informatie: De totale lengte is 52 cm bij maat S.

Merk Ydence
Bestelcode 30011007
Fabrikantcode

jacket indy cw2602

Fabrikant kleur 030 RED BROWN
Kleur bruin
Materiaal 100% pu
Hals High neck
Productgroep Jassen
Pasvorm Regular
Patroon Imitatieleer
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Niet blekenNiet in de drogerNiet strijkenNiet wassen
Maat XS 6154144974902
Maat S 6154144974919
Maat M 6154144974933
Maat L 6154144974971
Maat XL 6154144975909
Maat XXL 6154144975985
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Freequent
  • Cars
  • Donders
  • Object
  • Only
  • Lofty Manner
  • Geisha
  • Ann&You
  • Vero Moda
  • Red Button
  • Nukus
  • Ydence
  • Zusss
  • Garcia
  • Superdry
  • TQ Amsterdam
  • C&S The Label
  • Hypedrop
  • Pieces
  • Fluresk
  • Tommy Jeans
  • Refined Department
  • Zoso
  • Harper & Yve
  • Studio Amaya
  • Noisy may
  • LolaLiza
  • EsQualo
  • SisterS point
  • Calvin Klein
  • Lady Day
  • Jacqueline de Yong
  • Mac
  • NED
  • FOS Amsterdam
  • Rino & Pelle
  • Vila
loader