• Nukus witte dames blouse | Sfeerbeeld, In situatie
  • Nukus witte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Nukus witte dames blouse | Model zijaanzicht
  • Nukus witte dames blouse | Model achteraanzicht
  • Nukus witte dames blouse | Close up
  • Nukus witte dames blouse | Vooraanzicht
  • Nukus witte dames blouse | Achteraanzicht
  • Nukus witte dames blouse | Sfeerbeeld, In situatie
  • Nukus witte dames blouse | Model vooraanzicht
  • Nukus witte dames blouse | Model zijaanzicht
  • Nukus witte dames blouse | Model achteraanzicht
  • Nukus witte dames blouse | Close up
  • Nukus witte dames blouse | Vooraanzicht
  • Nukus witte dames blouse | Achteraanzicht
Nukus
129,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Nukus witte dames blouse

Deze elegante damesblouse van Nukus is een prachtige toevoeging aan je herfstgarderobe. Met zijn subtiele paillettenpatroon op een zachte, witte stof biedt deze blouse een verfijnde uitstraling zonder aan comfort in te boeten. De regular fit pasvorm in combinatie met de klassieke puntkraag en knoopsluiting zorgt voor een ontspannen, maar verzorgde look. Perfect voor casual gelegenheden, of je nu een middagje uit gaat of een informele bijeenkomst hebt. De lange mouwen en de kortere lengte maken deze blouse veelzijdig en gemakkelijk te combineren. De speelse pailletten geven een vleugje glamour, wat het ideaal maakt voor zowel overdag als een avondje uit. Combineer het met een neutrale broek of rok om de blouse echt te laten stralen. Een stijlvol stuk dat je moeiteloos kunt stylen voor diverse momenten en gelegenheden, en altijd een tijdloze charme toevoegt aan je outfit.

Merk Nukus
Bestelcode 15107723
Fabrikantcode

aster blouse paillet nkf02125

Fabrikant kleur 17 off white
Kleur wit
Materiaal 97% polyester, 3% polyamide
Hals Punt kraag
Productgroep Blouses
Pasvorm Regular
Patroon Pailletten
Sluiting Blinde knoopsluiting
Lengte Kort
Mouwlengte Lange mouw
HandwasLauw strijken max 110°cNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8721387148094
Maat S 8721387148100
Maat M 8721387148117
Maat L 8721387148124
Maat XL 8721387148131
Maat XXL 8721387148148
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Superdry
  • Object
  • Nukus
  • Lofty Manner
  • SisterS point
  • LolaLiza
  • Fluresk
  • Vila
  • Hypedrop
  • Only
  • Tommy Jeans
  • Harper & Yve
  • Red Button
  • Lady Day
  • Pieces
  • Zusss
  • Ann&You
  • C&S The Label
  • Refined Department
  • Noisy may
  • Ydence
  • Freequent
  • Jacqueline de Yong
  • Garcia
  • FOS Amsterdam
  • Cars
  • Geisha
  • Vero Moda
  • EsQualo
  • TQ Amsterdam
  • Studio Amaya
  • Donders
  • Zoso
  • Mac
  • NED
  • Calvin Klein
  • Rino & Pelle
loader