• Gabbiano blauwe heren trui | Model vooraanzicht
  • Gabbiano blauwe heren trui | Model zijaanzicht
  • Gabbiano blauwe heren trui | Model achteraanzicht
  • Gabbiano blauwe heren trui | Vooraanzicht
  • Gabbiano blauwe heren trui | Model
  • Gabbiano blauwe heren trui | Model vooraanzicht
  • Gabbiano blauwe heren trui | Model zijaanzicht
  • Gabbiano blauwe heren trui | Model achteraanzicht
  • Gabbiano blauwe heren trui | Vooraanzicht
  • Gabbiano blauwe heren trui | Model
Gabbiano
89,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Gabbiano blauwe heren trui

Deze navy trui van Gabbiano is een stijlvolle keuze voor de wintermaanden. Met zijn regular fit en comfortabele pasvorm biedt de trui voldoende bewegingsvrijheid. De puntkraag met ritssluiting geeft het geheel een moderne twist, terwijl de subtiele branding op de borst zorgt voor een verfijnde afwerking. De lange mouwen en de normale lengte maken dit kledingstuk ideaal voor dagelijkse casual outfits of een nette avond look. Gemaakt voor heren die houden van een casual stijl, past deze Gabbiano trui perfect bij een ontspannen weekend of een informele bijeenkomst. Combineer de trui eens met een lichte jeans en sneakers voor een tijdloze uitstraling. De hoogwaardige materialen bieden niet alleen comfort, maar houden je ook warm tijdens koudere dagen. Deze trui is een veelzijdige aanvulling op je wintergarderobe en laat zich makkelijk mixen met diverse stijlen.

Merk Gabbiano
Bestelcode 20106659
Fabrikantcode

kean 7767533

Fabrikant kleur 00678 Oceanic Navy
Kleur blauw
Materiaal 65% katoen, 32% polyester, 3% elastan
Hals Punt kraag
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Sluiting Rits
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°cNiet blekenNiet in de droger
Maat S 8721349319968
Maat M 8721349319975
Maat L 8721349319982
Maat XL 8721349319999
Maat XXL 8721349320001
Maat XXXL 8721349320018
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Jack & Jones
  • Tommy Jeans
  • Cast Iron
  • Desoto
  • Antony Morato
  • NZA
  • Calvin Klein
  • Only & Sons
  • Campbell
  • Bjorn Borg
  • Donders
  • Pierre Cardin
  • Malelions
  • PME legend
  • Gabbiano
  • Lyle & Scott
  • Pure Path
  • Cars
  • Petrol Industries
  • Vanguard
  • Superdry
  • Pure H. Tico
  • Ballin
  • RJ Bodywear
  • NO-EXCESS
  • State of Art
loader