• Freequent bruine dames broek | Vooraanzicht
  • Freequent bruine dames broek | Achteraanzicht
  • Freequent bruine dames broek | Vooraanzicht
  • Freequent bruine dames broek | Achteraanzicht
Freequent
59,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Freequent bruine dames broek

Deze casual broek van Freequent is een veelzijdige aanwinst voor je kledingkast. De wijde pijpen zorgen voor een comfortabele fit, ideaal voor allerlei gelegenheden. Dankzij de regular waist en het materiaal van 73% polyester, 24% viscose en 3% elastan, biedt de broek zowel flexibiliteit als stijl. De warme mole kleur maakt het perfect voor het herfstseizoen, terwijl de knoop- en ritssluiting zorgen voor een nette afwerking. Steekzakken voegen praktische functionaliteit toe zonder afbreuk te doen aan het gestroomlijnde design. Deze damesbroek leent zich uitstekend voor diverse settings, van een ontspannen dagje uit tot een informele werkdag. Combineer het met een luchtige blouse of een knusse trui voor een gezellige herfstlook. Door het tijdloze ontwerp en de doordachte details zoals de subtiele lussen aan de tailleband, kun je deze broek moeiteloos in verschillende stijlen integreren. Of je nu een wandeling maakt in het park of een vergadering bijwoont, deze broek biedt de perfecte balans tussen comfort en stijl.

Merk Freequent
Bestelcode 45106672
Fabrikantcode

fqnanni pants 200632

Fabrikant kleur MOLE
Kleur bruin
Materiaal 73% polyester, 24% viscose, 3% elastan
Productgroep Broeken
Pasvorm Wide leg
Zakken Steekzakken
Sluiting Knoop/Rits
Lengte Normaal
Taille Regular waist
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715885472495
Maat S 5715885472471
Maat M 5715885472464
Maat L 5715885472457
Maat XL 5715885472488
Maat XXL 5715885472501
  • Mar 19-09-20265 / 5Mooie kwaliteit valt aan de ruime kant
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Zusss
  • Jacqueline de Yong
  • Calvin Klein
  • Fluresk
  • Rino & Pelle
  • LolaLiza
  • Mac
  • SisterS point
  • Pieces
  • Freequent
  • FOS Amsterdam
  • Lady Day
  • Object
  • Hypedrop
  • Only
  • Lofty Manner
  • Tommy Jeans
  • C&S The Label
  • Ydence
  • Studio Amaya
  • EsQualo
  • Superdry
  • Cars
  • Ann&You
  • Zoso
  • Red Button
  • Geisha
  • Vila
  • TQ Amsterdam
  • Vero Moda
  • Donders
  • Refined Department
  • Nukus
  • NED
  • Harper & Yve
  • Noisy may
  • Garcia
loader