• Garcia grijze dames trui | Model vooraanzicht
  • Garcia grijze dames trui | Model
  • Garcia grijze dames trui | Close up
  • Garcia grijze dames trui | Vooraanzicht
  • Garcia grijze dames trui | Vooraanzicht
  • Garcia grijze dames trui | Model
  • Garcia grijze dames trui | Model vooraanzicht
  • Garcia grijze dames trui | Model
  • Garcia grijze dames trui | Close up
  • Garcia grijze dames trui | Vooraanzicht
  • Garcia grijze dames trui | Vooraanzicht
  • Garcia grijze dames trui | Model
Garcia
69,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia grijze dames trui

Deze stijlvolle knitwear trui van Garcia in de kleur antracite is een veelzijdige aanvulling op jouw wintergarderobe. De regular fit pasvorm zorgt voor een aangename draagervaring, terwijl de off-shoulder hals een uniek accent toevoegt aan het ontwerp. Het gemêleerde patroon geeft de trui een eigentijdse uitstraling, waardoor het zowel chic als casual gedragen kan worden. Of je nu een dagje uit plant of op kantoor bent, deze trui past perfect bij verschillende gelegenheden. Gemaakt van een zachte, warme stof, biedt deze trui zowel comfort als stijl tijdens de koudere maanden. De lange mouwen en normale lengte maken het een praktische keuze voor dagelijks gebruik. Combineer deze trui van Garcia met een nette broek voor een elegante look, of draag hem met je favoriete jeans voor een casual, modieuze outfit. Deze trui is een waardevolle toevoeging voor iedere vrouw die houdt van comfort zonder in te leveren op stijl.

Merk Garcia
Bestelcode 20021603
Fabrikantcode

trui w260046

Fabrikant kleur 62 antracite
Kleur grijs
Materiaal 66% acryl, 28% polyester, 3% elastan, 3% wol
Hals Off-shoulder
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Gemeleerd
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
HandwasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenNiet strijken
Maat XS 8717519439321
Maat S 8717519439338
Maat M 8717519439345
Maat L 8717519439352
Maat XL 8717519439369
Maat XXL 8717519439376
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • C&S The Label
  • TQ Amsterdam
  • Calvin Klein
  • Red Button
  • Refined Department
  • Lofty Manner
  • Freequent
  • Harper & Yve
  • FOS Amsterdam
  • Fluresk
  • Ann&You
  • Studio Amaya
  • Lady Day
  • Pieces
  • Vila
  • Noisy may
  • NED
  • EsQualo
  • Garcia
  • Tommy Jeans
  • Ydence
  • Cars
  • Rino & Pelle
  • Zusss
  • Only
  • Vero Moda
  • Geisha
  • Zoso
  • LolaLiza
  • Hypedrop
  • Object
  • Donders
  • Superdry
  • Jacqueline de Yong
  • Mac
  • Nukus
  • SisterS point
loader