• Garcia bruine dames trui | Model vooraanzicht
  • Garcia bruine dames trui | Model
  • Garcia bruine dames trui | Close up
  • Garcia bruine dames trui | Vooraanzicht
  • Garcia bruine dames trui | Model
  • Garcia bruine dames trui | Model vooraanzicht
  • Garcia bruine dames trui | Model
  • Garcia bruine dames trui | Close up
  • Garcia bruine dames trui | Vooraanzicht
  • Garcia bruine dames trui | Model
Garcia
79,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia bruine dames trui

Ervaar warmte en stijl met deze Garcia trui voor dames, een must voor je wintergarderobe. Deze regular fit trui met een unieke animal print in de kleur antraciet biedt een eigentijdse uitstraling door de gedetailleerde patronen. Gemaakt van een comfortabele mix van 72% polyamide, 18% viscose en 10% polyester, voelt deze trui zacht aan op de huid terwijl hij je warm houdt tijdens koude dagen. De ronde halslijn blijft subtiel en klassiek, perfect voor zowel casual als meer formele gelegenheden. Dankzij de normale lengte en lange mouwen is deze trui veelzijdig te combineren met je favoriete jeans of rok, ideaal voor zowel dagelijkse uitstapjes als kantoordagen. De rijke structuur van het knitwear accentueert je stijl, ongeacht de gelegenheid. Of je nu een gezellige avond in plant of een stijlvolle look wilt voor een winterse wandeling, deze Garcia trui is een tijdloze keuze die makkelijk te matchen is.

Merk Garcia
Bestelcode 20021600
Fabrikantcode

trui met print w260044

Fabrikant kleur 62 antracite
Kleur bruin
Materiaal 72% polyamide, 18% viscose, 10% polyester
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Animal
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenNiet strijken
Maat XS 8717519425027
Maat S 8717519425034
Maat M 8717519425041
Maat L 8717519425058
Maat XL 8717519425065
Maat XXL 8717519425072
Maat XXXL 8717519454416
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Superdry
  • Donders
  • SisterS point
  • Harper & Yve
  • Pieces
  • Lady Day
  • Calvin Klein
  • Ann&You
  • Refined Department
  • FOS Amsterdam
  • NED
  • Hypedrop
  • Rino & Pelle
  • Red Button
  • Vila
  • Zusss
  • Only
  • Cars
  • Mac
  • Jacqueline de Yong
  • Fluresk
  • Lofty Manner
  • Object
  • C&S The Label
  • Studio Amaya
  • Vero Moda
  • Ydence
  • TQ Amsterdam
  • Zoso
  • Nukus
  • Geisha
  • EsQualo
  • LolaLiza
  • Garcia
  • Noisy may
  • Tommy Jeans
  • Freequent
loader