• Garcia gele dames vest | Model vooraanzicht
  • Garcia gele dames vest | Model achteraanzicht
  • Garcia gele dames vest | Model
  • Garcia gele dames vest | Close up
  • Garcia gele dames vest | Vooraanzicht
  • Garcia gele dames vest | Model vooraanzicht
  • Garcia gele dames vest | Model achteraanzicht
  • Garcia gele dames vest | Model
  • Garcia gele dames vest | Close up
  • Garcia gele dames vest | Vooraanzicht
Garcia
69,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia gele dames vest

Dit comfortabele damesvest van Garcia is een perfecte keuze voor de wintermaanden. Met zijn zachte knitwear-stijl en rijke mosterdgele kleur voegt het een warme touch toe aan elke garderobe. De ronde hals en lange mouwen maken het vest ideaal voor dagelijks gebruik, terwijl de knoopsluiting zorgt voor een nette afwerking. Het gestructureerde patroon voegt subtiele diepte toe, waardoor het vest een veelzijdige keuze is voor zowel casual als meer geklede gelegenheden. De regular fit van dit Garcia vest biedt een aangename pasvorm, die geschikt is voor verschillende lichaamstypen. Dit vest valt mooi op de heupen en is gemakkelijk te combineren met zowel een nette rok als een spijkerbroek voor een ontspannen look. Of je nu een dag op kantoor hebt of een avondje uit plant, dit vest biedt de comfort en stijl waar je naar op zoek bent. Voeg een paar statement-sieraden toe voor een extra modieuze finish.

Merk Garcia
Bestelcode 20021604
Fabrikantcode

vest w260052

Fabrikant kleur 4439 golden ochre
Kleur geel
Materiaal 80% polyamide, 20% acryl
Hals Ronde hals
Productgroep Vesten
Pasvorm Regular
Patroon Structuur
Sluiting Knoop
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenNiet strijken
Maat XS 8717519424884
Maat S 8717519424891
Maat M 8717519424907
Maat L 8717519424914
Maat XL 8717519424921
Maat XXL 8717519424938
Maat XXXL 8717519454393
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Tommy Jeans
  • Zusss
  • SisterS point
  • NED
  • Red Button
  • FOS Amsterdam
  • Studio Amaya
  • Cars
  • Fluresk
  • Garcia
  • LolaLiza
  • Ydence
  • Lady Day
  • Harper & Yve
  • Superdry
  • Lofty Manner
  • Ann&You
  • Nukus
  • Object
  • Pieces
  • Freequent
  • Mac
  • Only
  • Zoso
  • Vila
  • Rino & Pelle
  • Jacqueline de Yong
  • Hypedrop
  • Geisha
  • Calvin Klein
  • C&S The Label
  • Refined Department
  • Vero Moda
  • EsQualo
  • Noisy may
  • TQ Amsterdam
  • Donders
loader