• Garcia beige dames trui | Model vooraanzicht
  • Garcia beige dames trui | Model
  • Garcia beige dames trui | Close up
  • Garcia beige dames trui | Vooraanzicht
  • Garcia beige dames trui | Vooraanzicht
  • Garcia beige dames trui | Model
  • Garcia beige dames trui | Model vooraanzicht
  • Garcia beige dames trui | Model
  • Garcia beige dames trui | Close up
  • Garcia beige dames trui | Vooraanzicht
  • Garcia beige dames trui | Vooraanzicht
  • Garcia beige dames trui | Model
Garcia
69,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia beige dames trui

Deze prachtige gemêleerde trui van Garcia combineert stijl en comfort moeiteloos. De regular fit zorgt voor een ontspannen pasvorm, ideaal voor de koudere wintermaanden. Met zijn verfijnde off-shoulder ontwerp geef je je outfit een speelse, modieuze touch. De subtiele beige kleur maakt het makkelijk om deze knitwear met diverse stukken uit je garderobe te combineren. Of je nu een dagje thuis doorbrengt of een casual afspraak hebt, deze trui past bij elke gelegenheid. De trui valt normaal qua lengte en is voorzien van lange mouwen, wat extra warmte biedt tijdens koude dagen. Gemaakt voor dames die houden van een tijdloze en veelzijdige stijl. Deze Garcia trui is perfect voor informele diners of een ontspannen weekendje weg. Combineer het met een donkere jeans of een nette pantalon voor een complete look. Met zijn zachte textuur voel je je gegarandeerd comfortabel en stijlvol, ongeacht de situatie.

Merk Garcia
Bestelcode 20021602
Fabrikantcode

trui w260046

Fabrikant kleur 4447 sandy taupe
Kleur beige
Materiaal 60% acryl, 34% polyester, 3% wol, 3% elastan
Hals Off-shoulder
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Glitters
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
HandwasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenNiet strijken
Maat XS 8717519439260
Maat S 8717519439277
Maat M 8717519439284
Maat L 8717519439291
Maat XL 8717519439307
Maat XXL 8717519439314
Maat XXXL 8717519454386
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Lady Day
  • SisterS point
  • Hypedrop
  • NED
  • Vero Moda
  • Cars
  • Nukus
  • Zusss
  • Donders
  • Vila
  • Garcia
  • Red Button
  • TQ Amsterdam
  • Harper & Yve
  • Calvin Klein
  • Freequent
  • Ydence
  • Rino & Pelle
  • EsQualo
  • Mac
  • Zoso
  • Lofty Manner
  • Superdry
  • LolaLiza
  • Fluresk
  • C&S The Label
  • FOS Amsterdam
  • Only
  • Geisha
  • Ann&You
  • Refined Department
  • Jacqueline de Yong
  • Tommy Jeans
  • Object
  • Noisy may
  • Studio Amaya
  • Pieces
loader