• Garcia gele dames trui | Model vooraanzicht
  • Garcia gele dames trui | Model
  • Garcia gele dames trui | Vooraanzicht
  • Garcia gele dames trui | Model
  • Garcia gele dames trui | Close up
  • Garcia gele dames trui | Model vooraanzicht
  • Garcia gele dames trui | Model
  • Garcia gele dames trui | Vooraanzicht
  • Garcia gele dames trui | Model
  • Garcia gele dames trui | Close up
Garcia
49,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Garcia gele dames trui

Deze mouwloze trui van Garcia is een prachtige keuze voor jouw wintergarderobe. De warme, gele kleur past perfect bij het seizoen en voegt een vrolijke tint toe aan je outfit. Gemaakt van knitwear, biedt deze trui een combinatie van stijl en comfort. De ronde hals en de structuur geven de trui een unieke uitstraling, terwijl de normale lengte zorgt voor een klassieke pasvorm die gemakkelijk te combineren is met andere stukken uit je kast. Deze trui is ideaal voor informele gelegenheden zoals een lunch met vrienden of een gezellige middag in de stad. De regular fit van deze trui zorgt ervoor dat je je vrij kunt bewegen en dat het kledingstuk comfortabel aanvoelt. De hoogwaardige materialen gebruiken maken dit een duurzaam item dat lang meegaat. Combineer deze trui met een mooie rok of een casual jeans voor een ontspannen look. Of je nu thuis bent of onderweg, met de mouwloze trui van Garcia maak je altijd een stijlvolle indruk.

Merk Garcia
Bestelcode 20021601
Fabrikantcode

spencer w260045

Fabrikant kleur 4439 golden ochre
Kleur geel
Materiaal 80% polyamide, 20% acryl
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Structuur
Lengte Normaal
Mouwlengte Mouwloos
Machinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomenNiet strijken
Maat XS 8717519424952
Maat S 8717519424969
Maat M 8717519424976
Maat L 8717519424983
Maat XL 8717519424990
Maat XXL 8717519425003
Maat XXXL 8717519454409
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Lady Day
  • Lofty Manner
  • Geisha
  • NED
  • Donders
  • Only
  • Object
  • TQ Amsterdam
  • Zusss
  • Red Button
  • Nukus
  • Rino & Pelle
  • Mac
  • Ann&You
  • Jacqueline de Yong
  • Tommy Jeans
  • Pieces
  • Refined Department
  • Hypedrop
  • Noisy may
  • Ydence
  • Studio Amaya
  • Fluresk
  • EsQualo
  • C&S The Label
  • Calvin Klein
  • LolaLiza
  • Zoso
  • SisterS point
  • Cars
  • Vila
  • Harper & Yve
  • Superdry
  • FOS Amsterdam
  • Freequent
  • Garcia
  • Vero Moda
loader