• Nukus groene dames sweater | Sfeerbeeld, In situatie
  • Nukus groene dames sweater | Model vooraanzicht
  • Nukus groene dames sweater | Model achteraanzicht
  • Nukus groene dames sweater | Unique Selling Point
  • Nukus groene dames sweater | Model vooraanzicht
  • Nukus groene dames sweater | Vooraanzicht
  • Nukus groene dames sweater | Sfeerbeeld, In situatie
  • Nukus groene dames sweater | Model vooraanzicht
  • Nukus groene dames sweater | Model achteraanzicht
  • Nukus groene dames sweater | Unique Selling Point
  • Nukus groene dames sweater | Model vooraanzicht
  • Nukus groene dames sweater | Vooraanzicht
Nukus
139,95
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Nukus groene dames sweater

Deze casual sweater van Nukus is een stijlvolle toevoeging aan je wintergarderobe. De sweater, met een aangename regular pasvorm, is gemaakt van een zachte mix van 64% katoen, 35% polyester en 1% elastaan. Hierdoor biedt het niet alleen comfort maar ook een lichte stretch voor een ontspannen draagervaring. De ronde halslijn en lange mouwen geven het een klassieke uitstraling, terwijl de studs langs de mouwen een speels detail toevoegen. Dankzij de neutrale tint is deze trui makkelijk te combineren met verschillende looks. De sweater is ideaal voor allerlei informele gelegenheden. Of je nu een wandeling maakt in de stad of comfortabel thuis zit, dit kledingstuk van Nukus zorgt ervoor dat je er altijd verzorgd uitziet. Het tijdloze ontwerp maakt het eenvoudig om het te combineren met zowel jeans als rok, waardoor je outfit moeiteloos chic blijft. De normale lengte en subtiele details maken het een veelzijdige keuze voor elke vrouw die houdt van een mix tussen comfortabel en modieus. Voeg deze must-have aan je collectie toe voor een moeiteloze stijl in de koudere maanden.

Merk Nukus
Model sweater
Bestelcode 20021462
Fabrikantcode

olivia pullover studs nkf03071

Fabrikant kleur 319 moss
Kleur groen
Materiaal 64% katoen, 35% polyester, 1% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Sweaters
Pasvorm Regular
Patroon Studs
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 8721387158048
Maat S 8721387158055
Maat M 8721387158062
Maat L 8721387158079
Maat XL 8721387158086
Maat XXL 8721387158093
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Studio Amaya
  • Lofty Manner
  • Harper & Yve
  • Lady Day
  • Zusss
  • Mac
  • LolaLiza
  • Calvin Klein
  • Object
  • Geisha
  • Garcia
  • Hypedrop
  • TQ Amsterdam
  • EsQualo
  • Only
  • Noisy may
  • Cars
  • Pieces
  • Nukus
  • Jacqueline de Yong
  • Superdry
  • C&S The Label
  • Zoso
  • SisterS point
  • Vero Moda
  • NED
  • Ann&You
  • Rino & Pelle
  • Ydence
  • Red Button
  • Fluresk
  • Vila
  • FOS Amsterdam
  • Donders
  • Freequent
  • Tommy Jeans
  • Refined Department
loader