• NED bordeaux dames trui | Vooraanzicht
  • NED bordeaux dames trui | Close up
  • NED bordeaux dames trui | Vooraanzicht
  • NED bordeaux dames trui | Close up
Ned
49,99
Maat kiezen
Maat kiezen
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

NED bordeaux dames trui

Deze elegante NED trui in de kleur GRAPE WINE is een stijlvol item dat niet mag ontbreken in jouw wintergarderobe. De trui combineert functionaliteit met verfijnde details. Met een regular fit pasvorm biedt het een comfortabele uitstraling die past bij verschillende lichaamstypen. De colkraag voegt een chic element toe, waardoor de trui zowel warm als stijlvol is tijdens de koude maanden. Het gebruik van 80% viscose en 20% polyamide zorgt voor een zachte en ademende stof, ideaal voor dagelijks gebruik. De knitwear-stijl van deze trui maakt hem uiterst geschikt voor diverse gelegenheden. Of je nu naar kantoor gaat of een ontspannen weekend doorbrengt, deze trui past bij elke situatie. De lange mouwen en normale lengte geven een tijdloze uitstraling die eenvoudig te combineren is met jeans of een nette rok. De subtiele, maar opvallende kleur zorgt ervoor dat je altijd een modieuze entree maakt. Deze trui van NED is een veelzijdig kledingstuk dat moeiteloos stijl en comfort biedt.

Merk Ned
Bestelcode 10320975
Fabrikantcode

forset ls rmb brei 26w1 u106 47

Fabrikant kleur Grape Wine
Kleur bordeaux
Materiaal 80% viscose, 20% polyamide
Hals Colkraag
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Lauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat XS 8721319333437
Maat S 8721319333444
Maat M 8721319333451
Maat L 8721319333468
Maat XL 8721319333475
Maat XXL 8721319333482
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Noisy may
  • Donders
  • Zoso
  • Vero Moda
  • Cars
  • FOS Amsterdam
  • Nukus
  • EsQualo
  • Only
  • TQ Amsterdam
  • Geisha
  • Refined Department
  • Garcia
  • Zusss
  • C&S The Label
  • LolaLiza
  • Freequent
  • Red Button
  • Studio Amaya
  • Pieces
  • Object
  • Lady Day
  • Ydence
  • Jacqueline de Yong
  • NED
  • Ann&You
  • SisterS point
  • Calvin Klein
  • Lofty Manner
  • Rino & Pelle
  • Fluresk
  • Hypedrop
  • Vila
  • Mac
  • Superdry
  • Tommy Jeans
  • Harper & Yve
loader