• Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Kleurstaal
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong zwarte dames trui | Kleurstaal
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong zwarte dames trui

Deze elegante trui van Jacqueline de Yong is een must-have voor de winter. De trui is gemaakt van een comfortabele mix van 90% polyester, 5% elastan, en 5% wol. De regular fit benadrukt een casual maar stijlvolle look, en de ronde hals past goed bij elke casual outfit. De subtiele parelaccenten langs de halslijn en mouwen geven deze trui een unieke uitstraling die je garderobe verfraait. Dankzij de lange mouwen en normale lengte biedt deze trui niet alleen warmte, maar ook veelzijdigheid. Hij is ideaal voor zowel een dag op kantoor als een ontspannen weekend uitje. Combineer hem met een nette rok of een casual jeans voor een moderne, verfijnde look. Deze trui is een ideale keuze voor elke situatie waarin je comfortabel en stijlvol gekleed wilt zijn.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 20022555
Fabrikantcode

jdygracie l/s boatneck stud pullove 15384700

Fabrikant kleur Black/W. STUD EMBELLISHMENT
Kleur zwart
Materiaal 90% polyester, 5% elastan, 5% wol
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Parels
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c fijne wasNiet blekenNiet in de drogerNiet stomen
Maat XS 5715951295966
Maat S 5715951295942
Maat M 5715951295973
Maat L 5715951295959
Maat XL 5715951296017
Maat XXL 5715951296000
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • Mac
  • Cars
  • Fluresk
  • Lofty Manner
  • Superdry
  • Nukus
  • LolaLiza
  • Calvin Klein
  • C&S The Label
  • Only
  • Vero Moda
  • TQ Amsterdam
  • Object
  • Pieces
  • Noisy may
  • Hypedrop
  • SisterS point
  • Donders
  • EsQualo
  • Harper & Yve
  • NED
  • Zusss
  • Tommy Jeans
  • Ydence
  • Ann&You
  • Zoso
  • Studio Amaya
  • Vila
  • Garcia
  • Lady Day
  • Rino & Pelle
  • FOS Amsterdam
  • Geisha
  • Freequent
  • Jacqueline de Yong
  • Refined Department
  • Red Button
loader