• Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Close up
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Close up
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Model achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Model vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Vooraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Achteraanzicht
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Close up
  • Jacqueline de Yong grijze dames jurk | Close up
Jacqueline de yong
49,99
Maat kiezen
Maat kiezen

  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Jacqueline de Yong grijze dames jurk

Deze grijze jurk van Jacqueline de Yong biedt een perfecte combi van stijl en comfort. De jurk heeft een casual uitstraling, dankzij het elegante bloemmotief dat subtiel is verwerkt. Met een ronde hals en lange mouwen is deze jurk ideaal voor de koudere maanden. De zachte, warme stof zorgt ervoor dat je er in de winter zowel stijlvol als comfortabel uitziet. Door de korte lengte en de losse pasvorm is deze jurk geschikt voor diverse gelegenheden, van een ontspannen dagje uit tot een gezellige avond met vrienden. Combineer hem met een paar stoere laarzen voor een moderne city look of draag hem met sneakers voor een meer casual outfit. Het duurzame design maakt het een bewuste keuze voor jouw garderobe. Een ideale toevoeging voor iedereen die op zoek is naar een veelzijdige, winterse jurk. Meer informatie: De totale lengte is 85 cm bij maat s.

Merk Jacqueline de yong
Bestelcode 35015300
Fabrikantcode

jdyjella l/s flower dress knt 15370844

Fabrikant kleur Medium Grey Mel/W. BLACK E
Kleur grijs
Materiaal 44% polyester, 35% gerecycled polyester , 13% acryl, 6% wol, 2% elastaan
Hals Ronde hals
Productgroep Jurken
Patroon Bloemen
Lengte Kort
Mouwlengte Lange mouw
Maat XS 5715914878571
Maat S 5715905544553
Maat M 5715905544577
Maat L 5715914878588
Maat XL 5715914878595
Maat XXL 5715914878601
  winkel online
Maat XS
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
  • NED
  • Tommy Jeans
  • Nukus
  • Calvin Klein
  • Garcia
  • Vero Moda
  • Geisha
  • Zoso
  • EsQualo
  • TQ Amsterdam
  • Ydence
  • Red Button
  • Zusss
  • FOS Amsterdam
  • Studio Amaya
  • Donders
  • Object
  • C&S The Label
  • Only
  • Fluresk
  • Hypedrop
  • Vila
  • Harper & Yve
  • Refined Department
  • Noisy may
  • Jacqueline de Yong
  • SisterS point
  • Lady Day
  • Cars
  • Lofty Manner
  • Superdry
  • Freequent
  • Rino & Pelle
  • LolaLiza
  • Ann&You
  • Pieces
  • Mac
loader