• Vila bruine dames trui | Model vooraanzicht
  • Vila bruine dames trui | Vooraanzicht
  • Vila bruine dames trui | Achteraanzicht
  • Vila bruine dames trui | Model vooraanzicht
  • Vila bruine dames trui | Model achteraanzicht
  • Vila bruine dames trui | Model
  • Vila bruine dames trui | Close up
  • Vila bruine dames trui | Model vooraanzicht
  • Vila bruine dames trui | Vooraanzicht
  • Vila bruine dames trui | Achteraanzicht
  • Vila bruine dames trui | Model vooraanzicht
  • Vila bruine dames trui | Model achteraanzicht
  • Vila bruine dames trui | Model
  • Vila bruine dames trui | Close up
  • Lage verzendkosten | Gratis vanaf €95,-
  • 21 dagen bedenktijd
  • Veilig betalen: iDeal, Billink, PayPal, creditcard
  • Spaar 4% korting bij elke aankoop

Vila bruine dames trui

Deze stijlvolle damestrui van Vila is een perfecte keuze voor je wintergarderobe. Met zijn regular fit en ronde hals biedt deze trui een comfortabele, maar modieuze uitstraling. Het zachte bruine kleurenschema met een opvallend ruitpatroon geeft iedere outfit een verfijnde touch. De subtiele mix van kleuren maakt het eenvoudig te combineren met verschillende stijlen en kleuren. Of je nu een dag op kantoor hebt of een ontspannen weekendje weg, deze Vila trui past bij diverse gelegenheden. De lange mouwen en normale lengte zorgen voor een warme, prettige pasvorm die zowel elegant als casual is. Draag hem met een donkere jeans voor een casual look, of voeg een nette broek toe voor een meer geklede stijl. Deze trui voegt een uniek, maar ingetogen accent toe aan je outfit, ideaal voor de koude maanden.

Merk Vila
Bestelcode 20309646
Fabrikantcode

vitolise v-neck l/s check knit top/ 14119552

Fabrikant kleur Coffee Bean/DARK NATUR
Kleur bruin
Materiaal 59% gerycled polyester, 21% polyamide, 19% polyester, 1% elastan
Hals Ronde hals
Productgroep Truien
Pasvorm Regular
Patroon Ruit
Lengte Normaal
Mouwlengte Lange mouw
Alleen liggend drogenDrogen in de schaduwLauw strijken max 110°cMachinewas 30°c anti-kreukNiet blekenNiet in de drogerStomerij
Maat S 5715801235005
Maat M 5715801234992
Maat L 5715801549355
Maat XL 5715801549348
Maat XXL 5715801721423
Maat XXXL 5715801721430
  winkel online
Maat S
Maat M
Maat L
Maat XL
Maat XXL
Maat XXXL
  • Lofty Manner
  • Calvin Klein
  • Garcia
  • Mac
  • Jacqueline de Yong
  • Tommy Jeans
  • Rino & Pelle
  • Geisha
  • Harper & Yve
  • Zusss
  • FOS Amsterdam
  • Hypedrop
  • Ydence
  • Ann&You
  • LolaLiza
  • Zoso
  • Noisy may
  • C&S The Label
  • Fluresk
  • TQ Amsterdam
  • Superdry
  • Vila
  • Studio Amaya
  • Cars
  • EsQualo
  • Refined Department
  • SisterS point
  • Freequent
  • Donders
  • Lady Day
  • Only
  • Vero Moda
  • Object
  • Red Button
  • Pieces
  • NED
  • Nukus
loader